Loading map...

Ezermalas 4a

Realizēts

Ezermalas iela 4a, Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2012. gadā
Cena no 897 EUR
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Ezermalas 4a
Nav norādīts
Sazināties

Apraksts

Dzīvojamais komplekss visai ģimenei”- tieši šī ideja ir mājas vietas izvēles, projektēšanas un būvniecības pamatā. Netālu atrodas vairāki bērnudārzi un skolas. Turpat līdzās ir pārbūvēti 2 bērnu rotaļu laukumi un vēl 2 parādīsies blakus esošās teritorijas labiekārtošanas posmā. Iepretim mājai atrodas skaists tīrs dīķis - lieliska vieta ģimenes pastaigām.

Mājai ir nodrošināta visa infrastruktūra, kas nepieciešama, lai dzīvotu cilvēka cienīgu dzīvi. Dzīvojamā kompleksa pazemes līmenī ir plānots ierīkot fitnesa centru. Pie mājas atrodas transportlīdzekļu pazemes garāža. Dzīvojamais komplekss sastāv no trim ieejam un 90 dzīvokļiem. Labi pārdomātais visu dzīvokļu plānojums ļaus jums izveidot mājīgumu pēc savas gaumes, bet kvalitatīvā PILNĀ iekšēja apdare padara māju atbilstošu Jūsu statusam. Visās dzīvojamās istabās un virtuvēs ir dabiskā gaisma. Dzīvojamās ēkas gaiteņi ir izveidoti mūsdienīgā stilā un atbilst mājas līmenim.

Dzīvojamais komplekss atrodas Mežaparka dabas kompleksa teritorijā. Tas ir viens no ekoloģiski tīrākajiem pilsētas rajoniem. Mežaparkā atrodas arī viena no pilsētas iedzīvotāju iemīļotākajām atpūtas vietām - Rīgas Zooloģiskais dārzs, kas ir vecākais Ziemeļeiropā. Tieši Mežaparkā atrodas Dziesmu svētku Lielā estrāde, kas reizi četros gados, kļūst par mājvietu vienam no vērienīgākajiem notikumiem kultūras dzīvē - Dziesmu svētkiem. Pats Mežaparks ir kļuvis par populāru riteņbraukšanas un skrituļošanas vietu. Šeit Jūs varat iznomāt slidas. Plašajā teritorijā izveidoti spēļu laukumi ar atrakcijām dažādu vecumu bērniem. Brīvdienās te notiek dažādi tirdziņi, sevišķi iecienīti ir vietējo eko-veselīgās zemnieku produkcijas "Slow Food" tirdziņi. Ziemā jebkuram Rīgas pilsētas viesim un iedzīvotājam ir iespēja par brīvu parkā baudīt distanču slēpošanas priekus divās slēpošanas trasēs. Mežaparks ir iemīļota atpūtas zona pilsētniekiem, kur iespējama aktīva atpūta visai ģimenei, iepazīstot vienu no skaistākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem.

Dzīvokļi un cenas:

Ēkā ir pieejami dzīvokļi no 1.-5. stāvam, platībā sākot no 20kv.m 1-istabas dzīvokļiem līdz pat 66kv.m. 3-istabu dzīvokļiem.

Cena sākot no 897Euro/kv.m.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss