Loading map...

L41

Aktuāls

Lāčplēša iela 41, Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2008. gadā
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
L41
Nav norādīts
Sazināties

Apraksts

Biroja centrs “Lāčplēša 41” atrodas pašā Rīgas biznes centrā un piedāvā birojus dažādām platībām. Izpild visu vajadzīgo,koordinētas komandās darbam,drošības standartiem,ērtībai un komunikācijai.

Telekomunikācijas:

Biroju centrs - "Lāčplēša 41" aprīkots ar visiem modernākiem saziņas līdzekļiem: ātrgaitas interneta, multi daudzkanālu tālruņa līnijas. Ēkā ir izvietots kabelis, lai izveidotu savienojumus un pieslēgumus servera telpās

Drošība:

Biroju centrs "Lāčplēša 41" ir aprīkots atbilstoši visiem modernākajiem drošības standartiem: kustību detektori, ugunsdrošības, videonovērošanas un piekļuves kontroles sistēmas (kartes un pieejas kodi), sistēma "domofons". Nepieciešamības gadījumā apsardzes firmas darbinieki ierodas pie Jums 3 minūšu laikā.

Ugunsdrošība:

Ugunsdrošības detektoru sistēmas kontrolē katru kvadrātmetru ēkā. Trauksmes gadījumā, Jūs un Valsts ugunsdrošības dienests tiks informēti par iespējamo aizdegšanos.

Autostāvvieta:

Autostāvvieta vairākām automašīnām biroju centra "Lāčplēša 41” teritorijā , kā arī 3 minūšu gājiena attālumā atrodas divi autostāvvietu kompleksi.

Ventilācija:

Centrālā ventilācijas sistēma atdzesēs gaisu pat karstākajās vasaras dienās. Visās telpās ir logi ar dabīgās ventilācijas iespējām.

Apkure:

Centrālās apkures sistēma visām telpām ir aprīkota ar atsevišķiem siltuma temperatūras kontroles relejiem, kas palīdz izveidot ērtu darba vidi un iespēju ietaupīt uz apkures izdevumiem.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss