Loading map...

Regus Biroji

Aktuāls

Tērbatas iela 14, Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2007. gadā
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Regus Biroji
Nav norādīts
Sazināties

Apraksts

Šī Rīgas centra ēka labi zināms arhitektūras piemineklis uz Tērbatas ielas stūra. Tā atrodas 500 metrus no Vecpilsētas, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un ir īpaši pazīstama ar savu Jūgendstila arhitektūru; šī ēka arī ir daļa no šī mantojuma — tās jumtu rotā elegants pulksteņtornis, bet virs pirmā stāva ieejas slejas pievilcīgs portiks. Centrs atrodas ceturtajā stāvā ar skatu uz Vecpilsētas sirdi. Kopš 1990. gadiem ārzemju investīcijas palīdz transformēt Rīgu, un tiek realizēti daudzi ilgtermiņa būvniecības projekti, kas uzlabo transporta un komerciālo infrastruktūru, īpaši lidostas apkārtnē. Visas Latvijas lielākās finanšu institūcijas atrodas centra rajonā, tāpat kā svarīgāko iestāžu biroji. Osta ir kravas pārkraušanas centrs ar pieaugošu nozīmi, augot tirdzniecībai ar Austrumeiropu un Ķīnu.

Šajā ēkā ir pieejami biroja telpas 4. un 5. stāvā.

Regus arī piedāvā vairāk nekā 1500 darījumu centrus 600 pilsētās 100 valstīs. Produkti un pakalpojumi ietver pilnībā mēbelētus, aprīkotus birojus ar personālu, pasaules klases biznesa atbalsta pakalpojumiem, apspriežu, konferenču un apmācības telpām un plašāko publisko videokonferenču telpu tīklu, kas katru dienu apkalpo vairāk nekā 800000 klientu.

Regus arī atbalsta mobilā darba režīma un darba mājās pieaugošo tendenci. Mēs atbalstām mājās un ceļā strādājošos ar tādiem pakalpojumiem kā virtuālais birojs un virtuālā personīgā palīdzība, piedāvājot speciālas uzņēmumu adreses kā uzņēmumu bāzes, kā arī pasta un zvanu apkalpošanas pakalpojumus. Regus piedāvā arī darījumu centrus lidostās un citos komerccentros, lai apkalpotu klientus jebkur, kur tie strādā.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss