Loading map...

Metropolia

Realizēts

Anniņmuižas bulvāris 38, Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2006. gadā
Cena no 1 340 - 1 550 EUR
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Metropolia
REALAT real estate
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

Metropolia Anniņmuižas bulvārī, Imantā, ir jauns mājokļu komplekss - piecas 18 stāvu augstas mājas labiekārtotā teritorijā ar attīstītu infrastruktūru, kas saviem iedzīvotājiem nodrošina visu komfortablai dzīvei nepieciešamo.

Sakārtota vide, kas turpina attīstīties, projekta īstenotāja ( "AFI Europe Latvia" ) atbildība par uzceltajām mājām, profesionāls un uzticams apsaimniekotājs - SIA "NIRA fonds" - , visu dzīvokļu īpašnieku akceptēti iekšējās kārtības noteikumi un kopības sajūta ļauj Metropolia būt par jaunu valsti galvaspilsētā, un projekta īstenotāji patiesi lepojas, ka ir to radījuši.

Metropolia dzīvokļiem ir ērts plānojums, kas rada plašuma sajūtu, jo visos apartamentos ir līdz pat 2,95 metriem augsti griesti, kā arī izmantots atvērtais plānojums, apvienojot virtuvi ar dzīvojamo istabu. Guļamistabas ir nodalītas no pārējā dzīvokļa saglabājot šo telpu raksturojošo mieru un intimitāti. Projektā pieejami dzīvokļi ar platību 39 – 120 m2 (kopā ar balkonu vai terasi – 47 – 261 m2). Mājām ir plaši logi – dzīvojamajās istabās tie stiepjas no grīdas līdz pat griestiem visas sienas platumā. Katram Metropolia dzīvoklim ir atvērta tipa vai stiklots balkons. Pirmā stāva un augšstāvu dzīvokļiem ir plašas terases.

Metropolia dzīvokļu cenā ietilpst pilna iekšējā apdare grīdām, griestiem, sienām un izbūvēti sanitārie mezgli. Pēc mājas nodošanas ekspluatācijā jums atliek vienīgi iekārtot savu dzīvokli atbilstoši savām vēlmēm. Piepildot sapni, tiek piedāvāts plašs apdares materiālu un santehnikas klāsts, kurā katrs var izvēlēties sev labāko risinājumu. Pieejami arī bezmaksas interjera dizainera pakalpojumi, kurš, ja vēlēsieties, palīdzēs izveidot Jūsu jauno dzīvokli par mājām, kurās prieks atgriezties.

Turpinot domāt par brīvības sajūtu, ko sniedz šis projekts noteikti jāpiemin labiekārtotā teritorija, kas piemērota gan atpūtai, gan aktīvam dzīvesveidam - bruģēti celiņi, atpūtas soliņi, celtniecības noslēgumā ieplānots izbūvēt īpašu gaismas dārzu ar lapenēm un gaismekļiem. Metropolia bērniem ir 2 rotaļlaukumi, kuri iekārtoti atbilstoši bērnu mainīgajām vēlmēm un nepieciešamībai pēc daudzveidīgām aktivitātēm. Viens laukums paredzēts mazuļiem līdz 7 gadu vecumam, otrs - bērniem 7-12 gadu vecumā. Pagalmā ierīkots arī basketbola laukums.

Visu Metropolia iedzīvotāju automašīnām ir paredzētas vietas ar videonovērošanu, aizsargbarjerām un elektronisko karti aprīkotās autostāvvietās. Pieejamas gan pazemes, gan virszemes autostāvvietas.

Izvēloties mājas vienā no zaļākajiem un perspektīvākajiem Rīgas rajoniem, Jums tiek garantēta drošība un sirdsmiers, jo visiem namiem ir slēdzamas ārdurvis un pirmā stāva vestibilā 24 stundas diennaktī dežurē ēkas uzraugs. Ēkās ir ierīkotas ugunsdzēsības signalizācijas iekārtas. autostāvvietas, vestibils, teritorija ir aprīkota ar videonovērošanas kamerām un diennakts tumšajā laikā namu teritorija tiek izgaismota.

5-10 minūšu Piecu līdz desmit minūšu gājiena attālumā no Metropolia ir sasniedzami vairāki bērnudārzi, latviešu un krievu plūsmas skolas, kultūras centri, medicīniskās aprūpes iestādes, divi lielveikali un tirgus. Iepretim projektam ir sporta klubs un tenisa korti. Ērta sabiedriskā transporta kustība uz centru.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss