Loading map...

Eksporta iela 12

Realizēts

Eksporta iela 12, Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2006. gadā
Cena no 2 100 EUR
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Eksporta iela 12
Nav norādīts
Sazināties

Apraksts

Piecstāvu ēka Eksporta ielā 12 ir celta 1955. gadā ostas vajadzībām, vēlāk izmantota kā dienesta viesnīca, bet pēdējos gados bija neapdzīvota. Pirms rekonstrukcijas ēka atradās neapmierinošā stāvoklī.

Rekonstrukcijas projekts tapa pēc SIA “Forburga” pasūtījuma, projektu izstrādāja SIA “STATS Projekts”. Būvdarbu gaitā kopmītnes tipa istabas tika pārveidotas par plašiem dzīvokļiem. Esošās kāpnes – rekonstruētas un papildinātas ar liftiem, tādējādi izveidojot divas nodalītas sekcijas. Katrā stāvā izbūvēti seši 1-4 istabu dzīvokļi. Ēkas pirmajā un cokolstāvā atrodas divu līmeņu dzīvokļi ar atsevišķām ieejām no pagalma. Pagalma pusē pirmajā stāvā izbūvēta apsardzes telpa, ēkas cokolstāvā – telpa sētniekam un apkopējai. Ēkas mansarda stāvā izveidoti divstāvu dzīvokļi ar terasi pa ēkas perimetru. Pētersalas un Eksporta ielas stūrī atbilstoši Rīgas senajai tradīcijai izveidots stūra akcents – tornītis, no kura redzama Daugavas ainava. Fasādē nomainīti logi. No Eksporta ielas un Alūksnes ielas izveidotas jaunas ieejas, kuras grezno pulēta granīta portāli. Vairākās joslās uzstādīti balkoni, kuru margu metālkalumi izgatavoti pēc oriģinālo balkonu parauga.

Pagalma dienvidu malā tiks ierīkots bērnu rotaļu laukums ar labiekārtojuma elementiem: šūpolēm, slīdkalniņu, smilšukasti un soliņiem, kas norobežoti no satiksmes zonas ar dekoratīvo stādījumu joslu. Gar ēkas pagalma fasādēm ierīkoti gājēju celiņi, kā arī atjaunots žogs gar Eksporta ielu.

Šī nama apsaimniekošanas tarifs ir 0,65 LVL/m2. Tarifā iekļauts - visu inženiertīklu uzturēšana un remonts, būvkonstrukciju uzturēšana un remonts, ēkas pieguļošās teritorijas uzkopšana, kāpņutelpu apkope, maināmo paklāju serviss, kopīpašuma apdrošināšana, diennakts avārijas dienests, liftu tehniskā apkope un ikgadējā sertificēšana, profesionāla kopīpašuma diennakts apsardze ar materiālo atbildību, mājas uzkrājuma fonda izveide - 0,04 LVL no katra m2 mēnesī. Papildus iedzīvotājiem jāsedz savi siltumenerģijas izdevumi (mājai ir centralizēta apkures sistēma, pakalpojumu sniedzējs - a/s "Rīgas Siltums"), atkritumu izvešanas izdevumi, ūdensapgāde un kanalizācija, elektroenerģija. Piedāvājam arī dzīvokļu uzkopšanas servisu, telekomunikācijas pakalpojumus (internets, fiksēta telefonija (mājā ir ierīkota telefona centrāle, kas savienota ar mājas domofonu), SAT TV, kabeļtelevīziju). Pēc pieprasījuma nodrošināsim arī veļas mazgāšanu.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss