Loading map...

Rīdzenes Rezidence

Aktuāls

Mārstaļu iela 17, Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2014. gadā
Cena no 2 550 - 5 000 EUR
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Rīdzenes Rezidence
REALAT real estate
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

«Rīdzenes rezidence» ir augstākās kvalitātes nekustamais īpašums, un tā būvniecībā izmantoti videi draudzīgi dabiskie būvmateriāli. «Rīdzenes rezidences» ārsienas ir no ķieģeļiem ar akmens vates siltinājumu un dekoratīvo apmetumu, dzīvokļos grīdām ir dubultā skaņas izolācija, augstākās kvalitātes ozolkoka ārdurvis ar īpašu skaņas izolāciju, griestu augstums ir trīs metri.

«Rīdzenes rezidences» ēkas platība ir 15,5 tūkstoši m2, zemes platība — 3400 m2. Mājas pirmajā stāvā būs dažādu zīmolu veikali un restorāni, bet otrajā līdz sestajā stāvā — 72 plaši dzīvokļi (platība 70–250 m2). Nama iemītniekiem tiks piedāvāts dzīvokļu uzkopšanas, veļas mazgāšanas un gludināšanas serviss, nodrošināts apsardzes dienests, ugunsdrošības sistēmas. Katrā dzīvoklī uzstādīti ūdens un siltumenerģijas patēriņa skaitītāji, centrālā dzesēšanas sistēma, iespēja ierīkot kamīnu. Pazemes autostāvvieta paredzēta katram dzīvoklim. Ēkā ierīkoti jaunākās paaudzes beztrokšņa lifti.

Nams projektēts tā, lai iekļautos vēsturiskajā vidē un saglabātu vēsturiskās vērtības, kas atrastas arheoloģiskās izpētes laikā, piemēram, pagrabā apskatāms Rīgas mūra fragments.

Projektu īsteno SIA «Zaļais fonds», finansē Hansabanka. Būvniecības izmaksas ir 20 miljoni latu. Projektu izstrādājusi R. D. Šmita arhitektu grupa (ACG), fasādes — Miķelis Putrāms, Linda Krūmiņa. Celtniecībā piedalijās būvfirmas «Velve», «Mūsu māja»

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss