Loading map...

PARK ALLEY

Realizēts

Rūpniecības iela 44, Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2014. gadā
Cena no 2 250 EUR
Objekts atjaunots: 14.03.2023
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
PARK ALLEY
REALAT real estate
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

Jau pats ielas nosaukums – Rūpniecības iela – pasaka priekšā, ka vēsturiski šeit bijusi izteikta industriālā apbūve. Mūsdienās, ņemot vērā tuvumu pilsētas vēsturiskajam centram un šīs vietas jauno apbūvi, tā ir kļuvusi par iecienītu dzīvesvietu daudziem pilsētniekiem, kuriem ir augstas prasības attiecībā uz dzīves telpu, vidi un ērtībām.

Ēka ir izvietojusies tā saucamajā Rīgas klusajā centrā un to ieskauj brīnišķīgā jūgendstila arhitektūra. Tikai pastaigas attālumā no ēkas atrodas liela daļa dažādu valstu vēstniecību, banku administratīvās ēkas, uzņēmumi, ministrijas, kā arī Vecpilsēta. Blakus atrodas prestižas skolas, pirmsskolas izglītības iestādes, dažādi veikali, kafejnīcas, viesnīcas.

PARK ALLEY ir jauns pilsētas centram atbilstošs projekts, kas lieliski iekļaujas apkārtējā ainavā, to atsvaidzinot ar mūsdienīgu arhitektūru, vienlaicīgi nodrošinot pilsētas centram raksturīgo dzīves kvalitāti un izsmalcinātību. PARK ALLEY ir grandiozs projekts, kas nākotnē savienos Rūpniecības un Pulkveža Brieža ielas ar skaistu un klusu gājēju aleju, izveidojot jaunu elitāru dzīvojamo māju kvartālu ar mājīgiem iekšpagalmiem, soliņiem, gājēju celiņiem un labiekārtotu apzaļumotu teritoriju.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss