Loading map...

Ērkšķu 2

Realizēts
Ekspluatācijā nodots: 2014. gadā
Cena no 850 - 1 230 EUR
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Ērkšķu 2
REALAT mājokļi
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

Projekts Ērkšķu ielā 2, Rīgā atrodas Imantā, klusā, zaļā privātmāju rajonā, norobežotā teritorijā ar bruģētiem celiņiem, bērnu rotaļu laukumu un zaļo zonu mierīgai atpūtai, kas ļaus justies kā privātmājā. Katram dzīvoklim ir sava atsevišķa ieeja, uzstādīts autonoms gāzes apkures katls, kā arī individuāla automašīnas stāvvieta pie mājas durvīm.

Projekts sastāv no trīs ēkām, kurās izvietoti 10 divu istabu un trīs istabu dzīvokļi, kā arī 14 divstāvu dzīvokļi ar savu zaļo zonu. Dzīvokļi ir platībā no 69.5 līdz 200 m2.

Piedāvājam klientiem iegādāties dzīvokļus ar balto apdari, vai kādu no diviem apdares veidiem – Basic vai Modern, pēc savas izvēles pieskaņojot sienu toņus un citus apdares elementus.

Dzīvokļu plānojums un lielie logi nodrošina gaišumu un plašumu visās dzīvokļa telpās neatkarīgi no to novietojuma. Pirmā stāva un divstāvu dzīvokļiem ir sava izeja uz pieguļošo teritoriju vai terasi. Divstāvu dzīvokļos ir iespēja uzstādīt kamīnu.

Jūsu drošībai - dzīvokļos uzstādītas apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas.

Projektā izmantoti augstvērtīgi materiāli – nodrošinot lielisku siltuma un skaņas izolāciju. Autonomā gāzes apkure Junkers ļaus Jums pašiem ne tikai kontrolēt temperatūru dzīvoklī, bet arī būtiski samazinās Jūsu izmaksas.

Siltumu un karsto ūdeni dzīvokļos nodrošina autonomie gāzes apkures katli, auksto ūdeni un kanalizāciju - pieslēgumi pilsētas komunikācijām.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss