Loading map...

Vējziedi

Realizēts
Ekspluatācijā nodots: 2008. gadā
Cena no 1 100 EUR
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Vējziedi
REALAT real estate
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

Mūsu priekšrocības:

1) izdevīgs izvietojums tuvu Rīgas centram;

2) pārdomāts plānojums;

3) pievilcīgs dizains, fasāde ar neparasti tonētu, apdrukātu stiklu;

4) pielietoto materiālu un būvdarbu kvalitāte!

Šis rindu māju projekts ir kā turpinājums ļoti veiksmīgam savrupmāju ciemata „Dzīpari” attīstības projektam, kas tika pabeigts 2007. gadā. Projekta "Dzīpari" ietvaros ir realizēti visi 15 apbūves gabali, kas aprīkoti ar visām pilsētas komunikācijām. Šeit ir uzbūvētas greznas savrupmājas, un 2008. gadā šajā teritorijā tika atvērta arī pazīstamā plastikas ķirurga Kaspara Feldmaņa privātklīnika.

Braucot no Rīgas puses pa Lubānas ielu, Jūs ļoti viegli mūs atradīsiet, jo rindu māju fasādi grezno pavisam īpaša apdrukāta tonēta stikla apdare. Tajā redzamās koku zaru ēnas ir arī pamatojums projekta nosaukumam - "Vējziedi".

Projekta ietvaros tiek piedāvātas 2 veidu rindu mājas - 196 m2 (2 stāvi +mansarda stāvs) un 159 m2 (2 stāvi). Griestu augstums 1. un 2.stāvā ir 2,75-2,80 m, bet mansarda stāvā - 2,65m, kas nodrošina ērtu visu telpu izmantošanu.

Pateicoties pārdomātam telpu plānojumam, 196 m2 rindu mājā ar 2 stāviem un mansarda stāvu ir veselas 7 dzīvojamās istabas, bet 159 m2 rindu mājā ar 2 stāviem- 5 dzīvojamās istabas.

Mūsu lepnums ir 2-stāvu rindu mājas ar papildus mansarda stāvu, kas ir īpaši piemērots jauniešiem, kā arī visiem, kam mājā ir nepieciešams savs stūrītis netraucētam darbam. No mansarda stāva paveras patiesi brīnišķīgs skats uz tuvējo priežu mežu.

Lai sapnis par jauno māju kļūtu par realitāti, mēs palīdzēsim Jums nokārtot kredīta saņemšanu VAS „Latvijas Hipotēku un Zemes banka” vai Nordea Bank Latvijas filiālē, kas piedāvā īpašus kreditēšanas noteikumus šim projektam.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss