Loading map...

2ezeri

Realizēts

Ausekļa iela 2, Rīgas rajons,

Pieteikt apskati
Istabas: 2 - 5 | Ekspluatācijā nodots: 2017. gadā
Cena no 800 - 1 200 EUR
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
2ezeri
REALAT mājokļi
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

Projekts «2 Ezeri» ir moderns dzīvojamais komplekss, kur dzīvokļu plānojums un plašās terases ļauj baudīt divu ezeru – Mazā un Lielā Baltezera burvīgās ainavas. Ērtā un skaistā lokācija nodrošina ātru nokļūšanu Rīgā, kas ir tikai 5 km attālumā. Turpat blakus ir arī sabiedriskais transports, kā arī, pateicoties šosejai Via Baltica, iespējams ērti nokļūt jebkurā Latvijas pusē.Projekts veidots, pamatojoties uz jaunākajiem tehnoloģiskajiem, ekoloģiskajiem un dizaina risinājumiem. Katrs dzīvoklis veidots tā, lai sniegtu maksimālu komfortu tā īpašniekam.

Dzīvokļos ir lieli panorāmas logi, kuru konstrukcijās izmantoti dabiski materiāli, augsti griesti, lieliska skaņas un siltuma izolācija. Pārdomātais telpu izvietojums ar optimāliem izmēriem un saprātīgām dzīvokļu cenām, ļaus katram interesentam atrast sev vispiemērotāko opciju.

Baltezers vēsturiski veidojies no Ādažu-Bukultu pils apkārtnē veidotās Baltezera-Bukultu draudzes baznīcas apkārtnes, kurā kopš 1734. gada draudzes mācītājs bija Baltazars Bergmanis (1703-1768). Tur arī radies nosaukums “Baltezers”. Apdzīvotā vieta pēckara gados izaugusi kā privātmāju apbūves ciems. 20. gadsimta beigās Baltezers pārvērties par prestižu privātmāju ciemu.Jaunais projekts “2Ezeri” atrodas ļoti izdevīgā vietā cilvēkiem, kas vēlas izbēgt no ikdienas drūzmas un rast mieru ārpus Rīgas, bet, vienlaicīgi, būt sasniedzamiem tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Rīgas robežām. Arī nokļūšana mājas ar sabiedrisko transportu nav problēma, jo pietura, kurā piestāj autobusi nr. 6821., 6822. un 6824. atrodas nieka 20m attālumā no projekta. Tā apkārtnē atrodas arī daudzi interesanti apskates un izklaides objekti, kā arī izglītības iestādes, lielveikali un sporta centri.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss