Loading map...

PROMENĀDE

Realizēts

Mūkusalas iela 29, Rīga,

Pieteikt apskati
Istabas: 1 - 4 | Ekspluatācijā nodots: 2018. gadā
Cena no 2 200 - 3 500 EUR
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
PROMENĀDE
REALAT real estate
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

Vienreizējais projekts atrodas Mūkusalas ielas krasta promenādes posmā no Akmens tilta līdz Salu tiltam. Teritorija ir valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa Rīgas pilsētas vēsturiskā centra aizsardzības zonas daļa, kā arī atrodas UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma vietas Rīgas vēsturiskā centra aizsardzības zonā. “Promenādes” pirmās kārtas projektā ietilpst 41 unikāli vienstāvu, divstāvu un trīsstāvu dzīvokļi. No tiem paveras lielisks skats uz Daugavu, vecpilsētu un Lucavsalu. Projekta pievienotā vērtība ir tā stratēģiski izdevīgā atrašanās vieta – prom no pilsētas trauksmainās vides, tomēr tik tuvu, lai pilnībā apmierinātu ikvienu ikdienas patērētāja vajadzību. Rokas stiepiena attālumā ir tirdzniecības centri, sporta zāles, kino, plaša zaļā atpūtas zona ar velo celiņiem, skatu laukumiem un laivu piestātni. Ērta sabiedriskā transporta kustība, Lucavsala ar aktīvās atpūtas piedāvājumiem, kā arī lieliskas vietas gardēžiem – restorāns “Pasēdēt” un steika restorāns “Sous Vide” .

Katrai pilsētai ir savs noteikts ritms, kurā tā pulsē ikdienā, katrai pilsētai ir savi biroji, atpūtas un radošie rajoni. Šobrīd pasaulē visaugstāk vērtē tieši radošos kvartālus, kur mijas darba un atpūtas iespējas ar plašu piedāvājumu izsmalcināti baudīt dzīvi.

Vislielāko vērtību gūst un arī vispieprasītākie ir kvartāli, kuri atrodas ūdensmalās, to attīstības potenciāls ir teju neizsmeļams. Tur atdzimst vēsturiskas fabrikas un noliktavas, kas pārtop par loftu apartamentiem, – Hamburgā, Amsterdamā, Ņujorkā, arī Rīgā. Latvijas galvaspilsētā dzīvojamo apartamentu klāstu ir papildinājis neparasts un aizraujošs projekts Promenāde, kas īstenots Daugavas kreisajā krastā paralēli Mūkusalas ielai un topošajai pastaigu promenādei gar Daugavu. Divi industrālie korpusi, kuru apkārtnē ir daudz modernu biroju, tiek pārbūvēti par ēkām ar loftiem, kuriem piemīt visas izteikti kvalitatīvas dzīves vides iezīmes.

Pārbūvēto korpusu dzīves stāsts ir atšķirīgs dažādos posmos. Sākotnēji tie bijuši būvēti kā industriālie apjomi pagājušā gadsimta vidū, tad laika un varam maiņas gados pārtapuši par biroju ēkām, kur, cits citu nomainot, mitinājušies vairāk un mazāk zināmi Latvijas uzņēmumi. Promenāde sāka jaunu dzīvi kā mītnes vieta ekskluzīviem loftu apartamentiem.

Vieta, vieta un vēlreiz vieta ir abu projekta Promenādes (pirmās kārtas loftu apartamenti ar adresi Mūkusalas iela 29, kopā veidojot 41 unikālu dzīvokli, pieejami no 2018.gada 15.janvāra, ēka ir no dota eksplutācijā un otrās kārtas loftu apartamenti ar adresi Mūkusalas iela 25, kopā veidojot 63 dzīvokļus, pieejami no 2019.gada marta) ēku pievilcības pamatā. Nosaukums Promenāde ir cieši saistīts ar projekta saturu un atrašanās vietu. Lielākā daļa apartment lūkojas pāri Daugavai ar Rīgas siluetu, šādas iespējas ir tikai nedaudzām ēkām mūsu galvaspilsētā. Pieejamība – tas ir viens no atslēgas vārdiem, lai izvēlētos dzīvot loftos ēkas Mūkusalas ielā.

No šejienes rokas stiepiena attālumā ir Vecrīga, starptautiskā lidosta “Rīga”, Āgenskalns, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Lucavsalas aktīvās atpūtas centrs, iepirkšanās centrs/kino “Rīga Plaza”.

Tepat netālu no projekta atrodas arī mākslas galerij, piedāvājot apskatei unikālas mākslas kolekcijas.

Ekspluatācijā nodots 2017.gada novembrī.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss