Loading map...

KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

Realizēts

Valentīna iela 16 K1, Rīga,

Pieteikt apskati
Istabas: 1 - 6 | Ekspluatācijā nodots: 2019. gadā
Cena no 53 000 - 141 000 EUR
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences
REALAT mājokļi
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

Dzīves telpa ar piederības sajūtu un draudzīgu apkārtni

KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences ir dzīves telpa ar piederības sajūtu pilsētai, līdzīgi domājošiem kaimiņiem, labiekārtotu piemājas vidi un draudzīgu apkārtni. Atrodoties Valentīna iela 16, vien dažu soļu attālumā no Rīgas galvenajām ielām un vienlaikus klusajā Agenskalnā, KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences ļauj sajust un piedzīvot īstu pilsētas dzīvi. Tā ir atslēga uz rosīgo pilsētas ikdienu un mājas, kur aizvērt aiz sevis durvis, patveroties miera pilnā un skaistā vidē.

KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences veido trīs 4 stāvus augstas dzīvojamās ēkas. Gan koplietošanas telpu, gan dzīvokļu plānojumā un iekārtojumā galvenais ir ērtība apvienota ar dizainu. Dzīvokļus īpašus padara to unikālais interjers, ko veido Latvijas interjera dizaineri, katrs ieliekot savu vīziju par pilsētas dzīvi.

Lai apkaimes sajūtu izbaudītu agros rītos un vēlos vakaros, piemājas teritorija ir labiekārtota un apzaļumota. Ērta kā automašīnu īpašniekiem, tā velobraucējiem un kājāmgājējiem.

Īstu "kaimiņu" sajūtu veido labiekārtots iekšpagalms draudzīgai kopā sanākšanai.

Pagalmā ierīkotas apzaļumotas atpūtas zonas un bērnu rotaļu laukums. Ir pieejama slēdzama telpa velosipēdu un bērnu ratiņu novietošanai un iekšpagalms, ko norobežo sēta, tādēļ piekļūt tam var tikai ēkas iedzīvotāji. Automašīnu īpašniekiem

KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences iekšpagalma teritorijā pieejamas atklātās virszemes autonovietnes

GALVENĀ DOMA, GALVENĀ IECERE

KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences - tas ir veltījums topošajiem iedzīvotājiem, kas seko savam ceļam, savai filozofijai, savai izvēlei, un galvenais projekta veidotāju uzdevums - izveidot vidi, kas iedrošina tās iedzīvotāju palikt uz sava ceļa, palīdzot atklāt iespējas jaunu ideju un mērķu meklējumos. Katrs kompleksa elements ir veidots tā, lai palīdzētu katram iedzīvotājam nodoties savai dzīves filozofijai.

KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences - tā ir zaļā pasaules uzskata, cieņas pret pilsētas vēsturi un mūsdienu arhitektūras trīsvienība. Saudzīga vēsturiskās fasādes atjaunošana. KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences projektā savienojas vēsturiskā arhitektūra, daba, tehnoloģijas un māksla. Atverot vēsturiskās ēkas ar pavisam klasisku 20. gadsimta fasādi durvis, Jūs nokļūstat pagalmā - mūsdienu arhitektūras paraugā, turklāt tik neparastas, ka rodas iespaids, ka Jūs esat atvēruši durvis uz brīnišķīgu apslēptu pasauli kā Luisa Kerola stāstā „Alise Aizspogulijā". Par ēkas seju vienmēr tikusi uzskatīta fasāde, mēs veidojam jaunu, konceptuālu projektu, kurā galvenais dārgums ir apslēpts neuzmanīga garāmgājēja skatienam, mēs gribam atdzīvināt tradīciju būt ziņkārīgiem un vērot to, kas atrodas iekšpusē. Tikai pilsētas iedzīvotāji zina, ka šeit ir īpašs pagalms, šeit ir apslēpts kaut kas neparasts.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss