Loading map...

Art Luxury House

Aktuāls

Strēlnieku iela 7, Rīga,

Pieteikt apskati
Istabas: 2 - 5 | Ekspluatācijā nodots: 2015. gadā
Cena no 161 400 - 2 007 000 EUR | 2600 - 3157 EUR/m2
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Art Luxury House
Līga Upīte
(+371) 26368834
Sazināties

Apraksts

Dzīvoklis «Art Luxury House» - cienīgs piedāvājums, vienā no labākajiem nekustamā īpašuma projektiem Rīgā, cilvēkiem, kuri ir pieraduši pie luksusa un nav gatavi dzīvot savādāk.

Privāta terase ar džakuzi augšējos stāvos, ekskluzīvs rajons ar elites sabiedrības slāņiem, ekskluzīvi plānojumi un Jūgenstila apkārtne, kas atrodas zem UNESCO aizsardzības zīmes - tas viss pieejams tagad!

Rajons, kurā atrodas dzīvojamais kompleks "Art Luxury House" tiek saukts arī par vēstniecību rajonu, bet Alberta iela, kas paveras pa dzīvokļu plašajiem logiem, tiek uzskatīta par Jūgenstila pērli.

Pilsētas infrastruktūras apvienojums ar Jūgenstila mierīgo dzīves ritumu – labākais variants kvalitatīvai dzīvošanai.

Alberta, Strēlnieku, Antonijas un Elizabetes ielu kvartāls ir viens no Rīgas cetra ievērības cienīgiem arhitektūras pieminekļiem. Šis rajons ir iekļauts UNESCO aizsardzības programmā un tiek uzskatīts par muzeju zem atklātas debess. Pēc arhitūras pieminekļu skaita, šim Jūgenstila rajonam nav analoga visā plašajā pasaulē.

Ēkas ir uzceltas un nodotas ekspluatācijā 2015. gada septembrī un izveidota par vienu no lieliskākajiem augstas klases dzīvokļu namiem Rīgā.

Pilsētas „klusā centra” priekšrocības novērtējuši gan darījumu cilvēki, gan diplomāti – ēkas tuvumā atrodas vairākas ārvalstu vēstniecības, parki un Rīgas jūgendstila arhitektūras pērle – Alberta iela, kā arī ēkas īpašniekiem ir ierīkota apakšzemes autostāvvieta.

Projekts "Art Luxury House» sastāv no divām ēkām (A un B). Ēkās ir 3 ātrgaitas lifti, BMS klimata uzturēšanas sistēma, 24h dežurants, pazemes autostāvvieta, augstie griesti, ugunsdrošības signalizācija u.c. elitāras klases dzīvokļiem nepieciešamās ekstras.

Dzīvokļi mājā A ir pieejami ar “balto” apdari, savukārt mājā B ar PILNU iekšējo apdari. Nākamō īpašnieku ērtībām ir izstrādāti dažādu tipu interjera projekti un attīstītājs ir gatavs nodrošināt to realizāciju dzīvē, iekļaujot Jūsu papildus prasības.

Dzīvokļu plānojums Rīgas centra kontekstā ir unikāls – ikvienā dzīvoklī ir plaša viestistaba.

Dzīvojamā māja «Art Luxury House» - cienīgs piedāvājums, vienā no labākajiem nekustamā īpašuma projektiem Rīgā, cilvēkiem, kuri ir pieraduši pie luksusa un nav gatavi dzīvot savādāk.

Privāta terase pēdējo stāvu dzīvokļu īpašniekiem ar džakuzi augšējos stāvos, ekskluzīvs rajons ar elites sabiedrības slāņiem, pārdomāti plānojumi un Jūgenstila apkārtne, kas atrodas zem UNESCO aizsardzības zīmes - tas viss pieejams tagad!

Dzīvokļi Rīgā "Art Luxury House», Mēs Jūs gaidām!

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss