Loading map...

Alfrēda apartamenti

Aktuāls

Kalniņa A. iela 6, Rīga,

Pieteikt apskati
Istabas: 2 - 4 | Ekspluatācijā nodots: 2019. gadā
Cena no 122 800 - 351 840 EUR | 2400 - 2700 EUR/m2
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Alfrēda apartamenti
REALAT real estate
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

Luksusa apartamenti "Alfreda". Atklājiet sev Ziemeļu Parīzi!

Divu soļu attālumā no Rīgas vēsturiskā centra atrodas viens no UNESCO pasaules mantojuma objektiem, kuru ar saudzīgiem ēku restaurācijas paņēmieniem esam pārvērtuši par luksusa klases kluba tipa dzīvojamo māju. Tagad jums paveras iespēja iegādāties elitāru dzīvokli vienā no vismājīgākajiem Ziemeļeiropas nostūriem, pilsētā, kura var lepoties ar savu seno vēsturi un bagātajām kultūras tradīcijām.

36 grezni, ar kamīniem un balkoniņiem rotāti brīvā plānojuma apartamenti jau gaida savus īpašniekus. Šie dzīvokļi ļaus jums iemiesot dzīvē visus savus priekšstatus par skaistumu, komfortu un dizainu. It viss šajā mājā kalpos jūsu ērtībām un estētiskajam iepriecinājumam.

"Alfreda" ēku iekļaujošajās ielās un kvartālos ir atrodami daudz un dažādi veikali, restorāni, skaistumkopšanas saloni, sporta, tirdzniecības un izklaides centri. Lai nokļūtu Vecrīgā, jums būs nepieciešamas vien 10 minūtes, 5 minūtes ir līdz pilsētas centrālajai stacijai un pavisam tuvu atrodas gleznainie pilsētas parki, Rīgas cirks un Latvijas Nacionālā opera.

Meklējat vietu mierīgai atpūtai? Tikai 25 kilometru attālumā no Rīgas atrodas piejūras kūrortpilsēta Jūrmala ar lieliskajām balto smilšu pludmalēm, kurā jūs varēsiet ļauties dabas baudīšanai, uzlabot savu veselību un izmēģināt visdažādakās brīvā laika aktivitātes.

Izbaudiet dzīvi cēlas un mierīgas pilsētas sirdī, kura pavērs jums logu uz Eiropu un dāvās daudz jaunu iespēju!

Priekšrocības

Infrastruktūra un "Alfreda" sniegtās priekšrocības

Kluba tipa dzīvojamā māja "Alfreda" atrodas Rīgas centrā, nedaudz nostatus no blīvi apmeklētā pilsētas vēsturiskā centra - Vecrīgas, klusā un gleznainā pilsētas daļā ar unikālu infrastruktūru. Dodoties pastaigā, mājas apkaimē jūs atradīsiet:

Rīgas cirku, kurš atrodas vienā no Eiropas senākajām cirka ēkām;

Dzelzceļa staciju, no kuras ik dienas atiet vilcieni uz Krievijas un Baltkrievijas galvaspilsētām un kuras ēkā atrodas arī liels iepirkšanās centrs "Origo";

Latvijas Nacionālo operu, kurā jūs varēsiet izbaudīt labāko Latvijas operas un baleta režisoru iestudējumus;

Vairākus lieliskus parkus - pilsētas vecāko parku - Vērmaņdārzu, Esplanādi un grandiozo Kronvalda parku;

Slaveno Berga Bazāru - fantastisku, 19. gadsimtā būvētu tirdzniecības kompleksu, kurā jūs varēsiet iegādāties apģērbu, tehniku, ikdienā nepieciešamās preces un produktus, kā arī antikvārus un labāko Latvijas amatnieku izstrādājumus.

Turklāt netālu no "Alfreda" kompleksa ir atrodamas dažnedažādas kafejnīcas, restorāni, pārtikas un modes preču veikali, sporta un izklaides centri, SPA studijas, fitnesa un skaistumkopšanas saloni, kā arī labākie kazino Baltijā.

Tikai 10 minūtes mierīgā solī, un jūs nonāksiet Rīgas vēsturiskajā centrā, kur varēsiet izbaudīt tā unikālo arhitektūru un slavenos vēstures pieminekļus - seno Doma baznīcu, Svētā Pētera baznīcu, Rīgas pili un daudzus citus.

Kādas priekšrocības sniedz apartamentu iegāde Rīgā

Dzīvokļa iegāde Rīgā un pastāvīga uzturēšanās tajā dod jebkuras valsts pilsonim uzturēšanās atļaujas, bet vēlāk arī, valsts, kura ietilpst Eiropas Savienības sastāvā, pilsonības saņemšanas tiesības;

Rīgas ir pilsēta "ārpus politikas", tajā nav konfliktu, šī pilsēta sniedz ikvienam tās iedzīvotājam pilnīgas drošības sajūtu;

Maigais klimats, jūras tuvums un labvēlīgā ekoloģiskā situācija ir padarījuši Rīgu par vienu no dzīvei vispiemērotākajām Eiropas pilsētām;

Tikai 25 kilometru attālumā no Rīgas atrodas slavenā kūrortpilsēta Jūrmala: 26 kilometru garā balto smilšu pludmale, tīrā, nepiesārņotā daba un dziedinošais jūras gaiss padara Jūrmalu par vienu no ģimenes atpūtai vispiemērotākajām Eiropas piejūras pilsētām;

Latvija un Krievija ir kaimiņvalstis, un izveidotie transporta sakari ļauj vienkārši un ātri pārvietoties no vienas valsts uz otru. Avioreiss Rīga-Maskava ilgst tikai vienu stundu.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss