Loading map...

Lāčplēša 13

Realizēts

Lāčplēša iela 13, Rīga,

Pieteikt apskati
Istabas: 2 - 4 | Ekspluatācijā nodots: 2019. gadā
Cena no 106 380 - 255 751 EUR
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Lāčplēša 13
REALAT real estate
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

„Lāčplēša Residence” - Rīgā, Lāčplēša ielā 13

Nepārspējams greznu rekonstruētu fasāžu ieskauts komforts un mājīgums Rīgas centrā.

„Lāčplēša Rezidence” – tie ir 20 dzīvokļi ar platību 19 – 128,5 m2, kā arī biroja telpas sešstāvu ēkas pirmajā stāvā, kas atrodas līdzās dzīvokļu viesnīcai – tā ir iespēja ne tikai pašiem šeit dzīvot, bet arī nepieciešamības gadījumā iznomāt dzīvokli uzticamam partnerim.

Infrastruktūra un atrašanās vieta

„Lāčplēša Residence” atrodas galvaspilsētas centrālajā daļā – tā ir ērta atrašanās vieta ar labi attīstītu infrastruktūru. Dzīvokļu tuvumā atrodas nozīmīgas valsts iestādes, vēstniecības, lielākās bankas, galvenās Rīgas apskates vietas, labākās kafejnīcas, bāri, restorāni, kā arī dažādas medicīnas un izglītības iestādes.

„Lāčplēša Residence” atrodas līdzās pilsētas galvenajai – Brīvības ielai, kas ir arī Rīgas centrālā transporta maģistrāle.

Nama vēsture un tā pārtapšana rekonstrukcijas laikā

Eklektikas stila ēka tika uzcelta 1900. gadā pēc izcilā 19.–20. gs. sākuma arhitekta Kārļa Johana Felsko projekta. Laiks ir saudzējis gan mājas apjomu, gan arī fasāžu neorenesanses stila apdari, ko diennakts tumšajā laikā skaisti izceļ apgaismojums. Rekonstrukcijas laikā ir pilnībā atjaunota nama kāpņu telpa, iedzīvotāju ērtībām ir iebūvēti trīs mūsdienīgi lifti, ierīkota videonovērošanas sistēma, nama iekš pagalmā pieejamas autostāvvietas.

Rekonstrukcijas projekta autore Latvijas Arhitektūras gada balvas 2018 laureāte arhitekte Ilze Mekša no SIA “Wonderfull”.

Interjers

Dzīvokļu iekārtojumā ir izmantoti kvalitatīvi mūsdienu materiāli. Dzīvokļu dizains apvieno vēsturisko šarmu un mūsdienu dzīves ritmam nepieciešamo funkcionalitāti.

Dzīvokļi pārdošanā pieejami ar pabeigtu sienu un griestu apdari, jauniem koka logiem, ierīkotām santehnikas iekārtām un tie ir pilnībā mēbelēti. Vidējais griestu augstums dzīvokļos ir 3 m.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss