Izīrē un pārdod ipasumus

38174

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Mežaparka prospekts, Jūrmala, Dzintari
  • 4 ist.
  • 7 st.
  • 202.30 m2
Pieteikt apskati
529 074 USD | 2 615 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (10)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
38171

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Mežaparka prospekts, Jūrmala, Dzintari
  • 4 ist.
  • 7 st.
  • 127.20 m2
Pieteikt apskati
360 468 USD | 2 834 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (10)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
38168

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Mežaparka prospekts, Jūrmala, Dzintari
  • 3 ist.
  • 6 st.
  • 106.50 m2
Pieteikt apskati
319 770 USD | 3 003 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (10)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
38163

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Mežaparka prospekts, Jūrmala, Dzintari
  • 4 ist.
  • 8 st.
  • 120.40 m2
Pieteikt apskati
396 515 USD | 3 293 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (10)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
38159

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Mežaparka prospekts, Jūrmala, Dzintari
  • 4 ist.
  • 8 st.
  • 201.90 m2
Pieteikt apskati
534 888 USD | 2 649 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (10)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
38143

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Mežaparka prospekts, Jūrmala, Dzintari
  • 4 ist.
  • 8 st.
  • 148.80 m2
Pieteikt apskati
395 352 USD | 2 657 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (10)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
38149

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Mežaparka prospekts, Jūrmala, Dzintari
  • 4 ist.
  • 5 st.
  • 202.50 m2
Pieteikt apskati
523 260 USD | 2 584 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (10)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
19916

Pārdod | Mājas | Investīciju projekts

Alksnāja iela, Rīga, Centrs
  • 10 ist.
  • 3 st.
  • 498.00 m2
Pieteikt apskati
347 677 USD | 698 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
47091

Pārdod | Zeme | Lauksaimniecības zeme

Mednieki, Tukuma nov., Pūres pag.
  • ist.
  • st.
  • m2
Pieteikt apskati
30 233 USD | 0 USD/m2
Laura Vītola (+371) 20031574 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!