Mājokļu īre un tirdzniecība

(+371) 67210010(+371) 27055895ilvars@realat.lv

visi aģenta objekti

Ilvars Turiščevs
Komercplatību konsultants
/Nevajag satraukties par lieliem izdevumiem, bet gan par maziem ienākumiem./
(+371) 67210010(+371) 27070800vita@realat.lv

visi aģenta objekti

Vita Kučerenko
Dzīvojamo platību konsultante
/Svarīgs nav mūsu darbu lielums, bet gan mīlestības daudzums, ko mēs ieliekam savos darbos./
(+371) 67210010(+371) 28445626lauris@realat.lv

visi aģenta objekti

Lauris Kuļšs
Dzīvojamo platību konsultants
/Mēs ticam, ka garas sarunas, diskusijas un strīdus var atrisināt ar dažiem precīzi izteiktiem vārdiem!/
(+371) 67210010(+371) 29600987liga@realat.lv

visi aģenta objekti

Līga Upīte
Dzīvojamo platību konsultante
/Tev jābūt gribai risku apvienot ar entuziasmu/ <
(+371) 67210010(+371) 29996212elvis@realat.lv

visi aģenta objekti

Elvis Endzels
Dzīvojamo platību konsultants
/Izvēlos tikai to labāko risinājumu/
(+371) 67210010(+371) 26950250lauris.eizans@realat.lv

visi aģenta objekti

Lauris Eizāns
Dzīvojamo platību konsultants
/Nekad nepadodies - no jebkuras situācijas ir izeja/
(+371) 67210010(+371) 27018118zita@realat.lv

visi aģenta objekti

Zita Bringina
Dzīvojamo platību konsultante
/Ja problēmu var atrisināt, tad nav par to jauztraucas. Ja problēma ir neatrisināma, tad par to uztraukties ir bezjēdzīgi /Dalai Lama/
(+371) 67210010(+371) 26950605madlena@realat.lv

visi aģenta objekti

Madlēna Lagzdāja
Dzīvojamo platību konsultante
/Tikai vislabākais variants ir pieņemams variants/
(+371) 67210010(+371) 20003383keitija@realat.lv

visi aģenta objekti

Keitija Valtere
Dzīvojamo platību konsultante
/Ja gribi būt gudrs - iemācies saprātīgi jautāt un, uzmanīgi klausīties/
(+371) 67210010(+371) 29900058katrine@realat.lv

visi aģenta objekti

Katrīne Šulce
Dzīvojamo platību konsultante
/Visaugstāk tiek vērtēts tas, kas nācis ar grūtībām. /Aristotelis//
(+371) 67210010(+371) 20377735haralds@realat.lv

visi aģenta objekti

Haralds Šmits
Dzīvojamo platību konsultants
/Padari lietas tik vienkāršas, cik tas ir iespējams, bet ne vienkāršāk
(+371) 67210010(+371) 27070726laima@realat.lv

visi aģenta objekti

Laima Vīte
Dzīvojamo platību konsultante
/Pirms meklē tālumā, pārliecinies vai tas ko tu meklē nav tev blakus/
(+371) 67210010(+371) 20031574samanta@realat.lv

visi aģenta objekti

Samanta Šidla
Dzīvojamo platību konsultante
/Tie, kas gribēs, – atradīs iespēju, bet tie, kas negribēs, – attaisnojumu!/
(+371) 67210010(+371) 29611271dairis@realat.lv

visi aģenta objekti

Dairis Krēgers
Dzīvojamo platību konsultants
/Nav neiespējamu lietu, ir tikai nepareizas pieejas/
(+371) 67210010(+371) 26950043elina@realat.lv

visi aģenta objekti

Elīna Liepkalne
Dzīvojamo platību konsultante
/Ja kaut kas nākas grūti, tad tas ir viens iemesls vairāk, lai to izdarītu/
(+371) 67210010(+371) 29544352realat@realat.lv

visi aģenta objekti

Ilze Granta
Dzīvojamo platību konsultante
/Dari šodien to, ko citi negrib darīt, rīt dzīvosi tā, kā citi nespēs - Džareds Leto/
(+371) 67210010(+371) 20553455elvita@realat.lv

visi aģenta objekti

Elvita Ķeire
Dzīvojamo platību konsultante
/Klients pirmajā vietā/

Komanda