Mājokļu īre un tirdzniecība

(+371) 67210010(+371) 22304489rolands@realat.lv

visi aģenta objekti

Rolands Upītis
Investīciju konsultants
/Padari lietas tik vienkāršas, cik tas ir iespējams, bet ne vienkāršākas
(+371) 67210010(+371) 27055895ilvars@realat.lv

visi aģenta objekti

Ilvars Turiščevs
Komercplatību konsultants
/Nevajag satraukties par lieliem izdevumiem, bet gan par maziem ienākumiem./
(+371) 67210010(+371) 27070726laima@realat.lv

visi aģenta objekti

Laima Vīte
Dzīvojamo platību konsultante
/Pirms meklē tālumā, pārliecinies vai tas ko tu meklē nav tev blakus/
(+371) 67210010(+371) 28445626lauris@realat.lv

visi aģenta objekti

Lauris Kuļšs
Dzīvojamo platību konsultants
/Mēs ticam, ka garas sarunas, diskusijas un strīdus var atrisināt ar dažiem precīzi izteiktiem vārdiem!/
(+371) 67210010(+371) 26368834liga@realat.lv

visi aģenta objekti

Līga Upīte
Dzīvojamo platību konsultante
/Tev jābūt gribai risku apvienot ar entuziasmu/ <
(+371) 67210010(+371) 27070800vita@realat.lv

visi aģenta objekti

Vita Kučerenko
Dzīvojamo platību konsultante
/Svarīgs nav mūsu darbu lielums, bet gan mīlestības daudzums, ko mēs ieliekam savos darbos./
(+371) 67210010(+371) 26950043arturs@realat.lv

visi aģenta objekti

Artūrs Dūzelis
Dzīvojamo platību konsultants
/Ja kaut kas nākas grūti, tad tas ir viens iemesls vairāk, lai to izdarītu/
(+371) 67210010(+371) 29900058rainers@realat.lv

visi aģenta objekti

Rainers Kušners
Dzīvojamo platību konsultants
/Visaugstāk tiek vērtēts tas, kas nācis ar grūtībām. /Aristotelis//
(+371) 67210010(+371) 26950605kristine@realat.lv

visi aģenta objekti

Kristīne Svēte
Dzīvojamo platību konsultante
/Tikai vislabākais variants ir pieņemams variants/
(+371) 67210010(+371) 20553455elvita@realat.lv

visi aģenta objekti

Elvita Ķeire
Dzīvojamo platību konsultante
/Klients pirmajā vietā/
(+371) 67210010(+371) 20377735lillija@realat.lv

visi aģenta objekti

Lillija Gaile
Dzīvojamo platību konsultante
/Padari lietas tik vienkāršas, cik tas ir iespējams, bet ne vienkāršāk
(+371) 67210010(+371) 26950250inga@realat.lv

visi aģenta objekti

Inga Daudiša
Dzīvojamo platību konsultante
/Nekad nepadodies - no jebkuras situācijas ir izeja/
(+371) 67210010(+371) 20003383niks@realat.lv

visi aģenta objekti

Niks Gustavs Ozoliņš
Dzīvojamo platību konsultants
/Ja gribi būt gudrs - iemācies saprātīgi jautāt un, uzmanīgi klausīties/
(+371) 67210010(+371) 20031574dans@realat.lv

visi aģenta objekti

Dans Ivanovs
Dzīvojamo platību konsultante
/Tie, kas gribēs, – atradīs iespēju, bet tie, kas negribēs, – attaisnojumu!/

Komanda