Izīrē un pārdod ipasumus

44735

Izīrē / iznomā | Telpas | Noliktavas un glabātuves

Rāmuļu iela, Rīga, Sarkandaugava
  • ist.
  • 1 st.
  • 1788.21 m2
Pieteikt apskati
13 675 USD | 8 USD/m2
Ilvars Turiščevs (+371) 27055895 Sazināties
10065

Pārdod | Mājas | Namīpašums

Brīvības iela, Rīga, Centrs
  • 30 ist.
  • 4 st.
  • 1023.00 m2
Pieteikt apskati
1 000 025 USD | 978 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (3)
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
46064

Pārdod | Telpas | Veikali

Peitavas iela, Rīga, Vecrīga
  • 8 ist.
  • 1 st.
  • 285.00 m2
Pieteikt apskati
587 074 USD | 2 060 USD/m2
Līga Upīte (+371) 26368834 Sazināties
50656

Pārdod | Mājas | Privātmāja

O. Kalpaka, Gulbene un raj., Gulbene
  • 8 ist.
  • 2 st.
  • 167.00 m2
Pieteikt apskati
111 768 USD | 669 USD/m2
Zanda Kupce (+371) 27080937 Sazināties
46745

Pārdod | Mājas | Privātmāja

Dārziņu 9. l., Rīga, Dārziņi
  • 6 ist.
  • 1 st.
  • 117.00 m2
Pieteikt apskati
94 120 USD | 804 USD/m2
Edgars Kalniņš (+371) 29600987 Sazināties
48682

Pārdod | Mājas | Privātmāja

Ķīļu iela, Tukuma nov., Tumes pag.
  • 10 ist.
  • 2 st.
  • 562.00 m2
Pieteikt apskati
500 013 USD | 890 USD/m2
Liene Pļaviņa (+371) 20026459 Sazināties
49645

Pārdod | Zeme | Apbūves gabals

Rūpniecības iela, Tukuma nov., Tukums
  • ist.
  • 0 st.
  • 109341.00 m2
Pieteikt apskati
105 885 USD | 1 USD/m2
Liene Pļaviņa (+371) 20026459 Sazināties
48808

Izīrē / iznomā | Dzīvokļi | Jaun.

Republikas laukums, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 3 st.
  • 80.00 m2
Pieteikt apskati
929 USD | 12 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (3)
Armands Eglītis (+371) 26950250 Sazināties
14063

Pārdod | Dzīvokļi | P. kara

Matīsa iela, Rīga, Centrs
  • 3 ist.
  • 5 st.
  • 110.00 m2
Pieteikt apskati
276 478 USD | 2 513 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!