Izīrē un pārdod ipasumus

34931

Pārdod | Zeme | Zeme privātmājas būvēšanai

Kalniešu iela, Rīgas rajons, Garkalnes nov.
  • ist.
  • 1 st.
  • 1669.00 m2
Pieteikt apskati
41 178 USD | 25 USD/m2
Līga Upīte (+371) 26368834 Sazināties
38899

Pārdod | Zeme | Apbūves gabals

Promenādes iela, Jūrmala, Dzintari
  • ist.
  • st.
  • m2
Pieteikt apskati
294 125 USD | 0 USD/m2
Ilvars Turiščevs (+371) 27055895 Sazināties
29194

Pārdod | Zeme | Apbūves gabals

Skudru iela, Jūrmala, Valteri
  • ist.
  • st.
  • 8290.00 m2
Pieteikt apskati
264 713 USD | 32 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
26219

Pārdod | Zeme | Daudzstāvu apbūve

Indrupes iela, Rīga, Krasta r-ns
  • ist.
  • st.
  • 1922.00 m2
Pieteikt apskati
141 180 USD | 73 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
20068

Pārdod | Zeme | Apbūves gabals

salas pagasts, Rīgas rajons, Salas pagasts
  • ist.
  • st.
  • 250000.00 m2
Pieteikt apskati
1 635 335 USD | 7 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
47702

Pārdod | Zeme | Apbūves gabals

Sienāžu, Jūrmala, Valteri
  • ist.
  • st.
  • 3856.00 m2
Pieteikt apskati
226 829 USD | 59 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
47701

Pārdod | Zeme | Apbūves gabals

Sienāžu, Jūrmala, Valteri
  • ist.
  • st.
  • 2100.00 m2
Pieteikt apskati
172 946 USD | 82 USD/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
33015

Pārdod | Dzīvokļi | Specpr.

Brīvības bulvāris, Rīga, Centrs
  • 3 ist.
  • 4 st.
  • 100.00 m2
Pieteikt apskati
223 535 USD | 2 235 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
44436

Pārdod | Zeme | Zeme privātmājas būvēšanai

Leona Paegles iela, Jūrmala, Sloka
  • 5 ist.
  • st.
  • 230.00 m2
Pieteikt apskati
58 824 USD | 256 USD/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!