Izīrē un pārdod ipasumus

47620

Pārdod | Mājas | Privātmāja

Parka aleja, Rīgas rajons, Babītes pag.
  • 6 ist.
  • 1 st.
  • 300.00 m2
Pieteikt apskati
870 610 USD | 2 902 USD/m2
Armands Eglītis (+371) 26950250 Sazināties
3958

Pārdod | Mājas | Namīpašums

Zaubes iela, Rīga, Centrs
  • 20 ist.
  • 4 st.
  • 751.00 m2
Pieteikt apskati
1 082 380 USD | 1 441 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
19494

Pārdod | Mājas | Namīpašums

Bruņinieku iela, Rīga, Centrs
  • 36 ist.
  • 4 st.
  • 1236.60 m2
Pieteikt apskati
705 900 USD | 571 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
50086

Izīrē / iznomā | Telpas | Veikali

Pasta iela, Tukuma nov., Tukums
  • 2 ist.
  • 1 st.
  • 91.10 m2
Pieteikt apskati
643 USD | 7 USD/m2
Ilvars Turiščevs (+371) 27055895 Sazināties
50080

Izīrē / iznomā | Telpas | Veikali

Latgales iela, Rīga, Ķengarags
  • 3 ist.
  • 1 st.
  • 2259.00 m2
Pieteikt apskati
22 591 USD | 10 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Ilvars Turiščevs (+371) 27055895 Sazināties
42000

Pārdod | Investīciju projekti | Biznesa centrs

Brīvības gatve, Rīga, Teika
  • 10 ist.
  • 3 st.
  • 2592.00 m2
Pieteikt apskati
2 117 700 USD | 817 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
37865

Izīrē / iznomā | Telpas | Noliktavas un glabātuves

Lielvārži, Rīgas rajons, Ķekavas pag.
  • ist.
  • st.
  • 1747.00 m2
Pieteikt apskati
9 249 USD | 5 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (4)
Ilvars Turiščevs (+371) 27055895 Sazināties
42055

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Dignājas iela, Rīga, Ziepniekkalns
  • 3 ist.
  • 2 st.
  • 72.60 m2
Pieteikt apskati
205 770 USD | 2 834 USD/m2
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
41047

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Sadovņikova F. iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 3 st.
  • 35.00 m2
Pieteikt apskati
114 121 USD | 3 261 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (11)
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!