Izīrē un pārdod ipasumus

40523

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Sadovņikova F. iela, Rīga, Centrs
  • 1 ist.
  • 3 st.
  • 26.00 m2
Pieteikt apskati
81 179 USD | 3 122 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (11)
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
40522

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Sadovņikova F. iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 2 st.
  • 35.00 m2
Pieteikt apskati
100 003 USD | 2 857 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (11)
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
40507

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Sadovņikova F. iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 3 st.
  • 30.70 m2
Pieteikt apskati
103 532 USD | 3 372 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (11)
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
38125

Pārdod | Mājas | Privātmāja

Asteru iela, Rīga, Katlakalns
  • 5 ist.
  • 2 st.
  • 280.00 m2
Pieteikt apskati
505 895 USD | 1 807 USD/m2
Armands Eglītis (+371) 26950250 Sazināties
12407

Pārdod | Mājas | Vasarnīca

Bauskas iela, Jūrmala, Bulduri
  • 4 ist.
  • st.
  • 120.00 m2
Pieteikt apskati
129 415 USD | 1 078 USD/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
35145

Pārdod | Zeme | Zeme privātmājas būvēšanai

Upītes, Talsu nov., Laidzes pag.
  • ist.
  • st.
  • 64000.00 m2
Pieteikt apskati
225 888 USD | 4 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
48332

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Marijas iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 3 st.
  • 31.00 m2
Pieteikt apskati
167 651 USD | 5 408 USD/m2
Liene Pļaviņa (+371) 20026459 Sazināties
49681

Izīrē / iznomā | Dzīvokļi | Jaun.

Malduguņu iela, Mārupes nov., Mārupe
  • 3 ist.
  • 5 st.
  • 87.00 m2
Pieteikt apskati
1 471 USD | 17 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (10)
Vita Kučerenko (+371) 27070800 Sazināties
32138

Izīrē / iznomā | Telpas | Noliktavas un glabātuves

Piepilsētas iela, Rīgas rajons, Ķekavas pag.
  • ist.
  • 1 st.
  • 2521.00 m2
Pieteikt apskati
17 111 USD | 7 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Ilvars Turiščevs (+371) 27055895 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.