Izīrē un pārdod ipasumus

46734

Pārdod | Mājas | Privātmāja

Rītupes iela, Rīgas rajons, Olaines pag.
  • 4 ist.
  • 1 st.
  • 159.00 m2
Pieteikt apskati
232 359 USD | 1 461 USD/m2
Edgars Kalniņš (+371) 29600987 Sazināties
40054

Pārdod | Mājas | Privātmāja

Renatas, Rīgas rajons, Varkaļi
  • 7 ist.
  • 2 st.
  • 300.00 m2
Pieteikt apskati
157 063 USD | 524 USD/m2
Liene Pļaviņa (+371) 20026459 Sazināties
48186

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Stērstu iela, Rīga, Ziepniekkalns
  • 4 ist.
  • 3 st.
  • 87.60 m2
Pieteikt apskati
234 124 USD | 2 673 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Armands Eglītis (+371) 26950250 Sazināties
48202

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Stērstu iela, Rīga, Ziepniekkalns
  • 1 ist.
  • 1 st.
  • 26.40 m2
Pieteikt apskati
87 061 USD | 3 298 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (6)
Armands Eglītis (+371) 26950250 Sazināties
48259

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Stērstu iela, Rīga, Ziepniekkalns
  • 1 ist.
  • 2 st.
  • 26.40 m2
Pieteikt apskati
87 061 USD | 3 298 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (6)
Armands Eglītis (+371) 26950250 Sazināties
34827

Pārdod | Namīpašumi | Biroju ēka

Marijas iela, Rīga, Centrs
  • 50 ist.
  • 2 st.
  • 1094.00 m2
Pieteikt apskati
2 524 769 USD | 2 308 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
49245

Pārdod | Dzīvokļi | 103.

Tirgus iela, Valmieras nov., Valmieras pag.
  • 3 ist.
  • 5 st.
  • 69.00 m2
Pieteikt apskati
34 119 USD | 494 USD/m2
Zanda Kupce (+371) 27080937 Sazināties
49341

Izīrē / iznomā | Telpas | Biroji

Jurkalnes, Jūrmala, Sloka
  • 100 ist.
  • st.
  • 1791.00 m2
Pieteikt apskati
118 USD | 0 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
49336

Izīrē / iznomā | Telpas | Noliktavas un glabātuves

Jurkalnes, Jūrmala, Sloka
  • ist.
  • st.
  • 20000.00 m2
Pieteikt apskati
376 USD | 0 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.