Izīrē un pārdod ipasumus

41010

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Bruņinieku iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 2 st.
  • 48.00 m2
Pieteikt apskati
146 827 USD | 3 059 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
41170

Pārdod | Dzīvokļi | P. kara

Ausekļa iela, Rīga, Centrs
  • 3 ist.
  • 1 st.
  • 129.00 m2
Pieteikt apskati
320 008 USD | 2 481 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
41227

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Skanstes iela, Rīga, Centrs
  • 3 ist.
  • 12 st.
  • 89.00 m2
Pieteikt apskati
309 420 USD | 3 477 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
41433

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Pulkv. Brieža iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 3 st.
  • 81.00 m2
Pieteikt apskati
216 485 USD | 2 673 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
41434

Pārdod | Dzīvokļi | Specpr.

Martas iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 2 st.
  • 70.00 m2
Pieteikt apskati
245 418 USD | 3 506 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
41495

Pārdod | Dzīvokļi | P. kara

Ģertrūdes iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 1 st.
  • 56.00 m2
Pieteikt apskati
102 356 USD | 1 828 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
49965

Pārdod | Dzīvokļi | P. kara

Blaumaņa R. iela, Rīga, Centrs
  • 3 ist.
  • 6 st.
  • 98.00 m2
Pieteikt apskati
341 185 USD | 3 481 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
50935

Pārdod | Mājas | Namīpašums

Čiekurkalna 8.šķērslīnija, Rīga, Čiekurkalns
  • 12 ist.
  • 2 st.
  • 644.00 m2
Pieteikt apskati
270 595 USD | 420 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
51046

Izīrē / iznomā | Telpas | Biroji

Aldaru iela, Rīga, Vecrīga
  • 3 ist.
  • 4 st.
  • 114.30 m2
Pieteikt apskati
1 311 USD | 11 USD/m2
Jānis Dinne (+371) 29611271 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!