Izīrē un pārdod ipasumus

35976

Pārdod | Mājas | Investīciju projekts

Kuršu iela, Liepāja un raj., Liepāja
  • 30 ist.
  • 4 st.
  • 990.00 m2
Pieteikt apskati
1 950 000 EUR | 1 970 EUR/m2
Aldis Leo Jaunbrūns (+371) 27070726 Sazināties
Rezervēts
50789

Pārdod | Mājas | Privātmāja

Dzintaru iela, Rīgas rajons, Garkalnes nov.
  • 5 ist.
  • st.
  • 198.70 m2
Pieteikt apskati
322 000 EUR | 1 621 EUR/m2
Liene Pļaviņa (+371) 20026459 Sazināties
46570

Pārdod | Dzīvokļi | 103.

Nometņu iela, Jūrmala, Kauguri
  • 2 ist.
  • 4 st.
  • 47.00 m2
Pieteikt apskati
43 000 EUR | 915 EUR/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
19480

Pārdod | Mājas | Investīciju projekts

Dārzciema iela, Rīga, Dārzciems
  • 25 ist.
  • 1 st.
  • 987.00 m2
Pieteikt apskati
1 150 000 EUR | 1 165 EUR/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
42339

Izīrē / iznomā | Mājas | Namīpašums

Pļavas iela, Rīga, Centrs
  • 14 ist.
  • 2 st.
  • 590.00 m2
Pieteikt apskati
370 000 EUR | 627 EUR/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
42974

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Ošu iela, Jūrmala, Dzintari
  • 2 ist.
  • 2 st.
  • 35.00 m2
Pieteikt apskati
80 000 EUR | 2 286 EUR/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
43471

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Ošu iela, Jūrmala, Dzintari
  • 2 ist.
  • 2 st.
  • 36.00 m2
Pieteikt apskati
87 000 EUR | 2 417 EUR/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
44693

Pārdod | Mājas | Jaunbūve

Valkas iela, Jūrmala, Sloka
  • 5 ist.
  • 2 st.
  • 170.00 m2
Pieteikt apskati
139 200 EUR | 819 EUR/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
44651

Pārdod | Mājas | Jaunbūve

Ventspils šoseja, Jūrmala, Sloka
  • 5 ist.
  • 2 st.
  • 170.00 m2
Pieteikt apskati
115 000 EUR | 676 EUR/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!