Izīrē un pārdod

47492

Pārdod | Dzīvokļi | Specpr.

Strēlnieku prospekts, Jūrmala, Jaundubulti
  • 2 ist.
  • 2 st.
  • 46.00 m2
Pieteikt apskati
104 400 USD | 2 270 USD/m2
Edgars Kalniņš (+371) 29600987 Sazināties
47828

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Gāles iela, Rīgas rajons, Sigulda
  • 3 ist.
  • 2 st.
  • 70.00 m2
Pieteikt apskati
170 520 USD | 2 436 USD/m2
Zanda Kupce (+371) 27080937 Sazināties
44214

Izīrē / iznomā | Dzīvokļi | Renov.

Firsa Sadovņikova iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 3 st.
  • 37.00 m2
Pieteikt apskati
870 USD | 24 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (6)
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
13996

Pārdod | Dzīvokļi | P. kara

Elizabetes iela, Rīga, Centrs
  • 5 ist.
  • 4 st.
  • 187.00 m2
Pieteikt apskati
1 102 000 USD | 5 893 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
37208

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Raņķa dambis, Rīga, Āgenskalns
  • 3 ist.
  • 15 st.
  • 115.20 m2
Pieteikt apskati
399 040 USD | 3 464 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (25)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
46869

Pārdod | Dzīvokļi | 119.

Bieziņa A. iela, Rīga, Zolitūde
  • 2 ist.
  • 5 st.
  • 57.30 m2
Pieteikt apskati
97 440 USD | 1 701 USD/m2
Edgars Kalniņš (+371) 29600987 Sazināties
Rezervēts
45251

Pārdod | Dzīvokļi | Staļina

Brīvības gatve, Rīga, Teika
  • 3 ist.
  • 5 st.
  • 67.00 m2
Pieteikt apskati
109 040 USD | 1 627 USD/m2
Līga Upīte (+371) 26368834 Sazināties
45280

Pārdod | Dzīvokļi | P. kara

Aldaru iela, Rīga, Vecrīga
  • 3 ist.
  • 5 st.
  • 81.50 m2
Pieteikt apskati
179 800 USD | 2 206 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
43354

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Krišjāņa Valdemāra, Jūrmala, Jaundubulti
  • 2 ist.
  • 1 st.
  • 37.00 m2
Pieteikt apskati
105 560 USD | 2 853 USD/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!