Izīrē un pārdod

45580

Pārdod | Dzīvokļi | Koka māja

Mārupes iela, Rīga, Āgenskalns
  • 2 ist.
  • -1 st.
  • 34.70 m2
Pieteikt apskati
36 227 USD | 1 044 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (3)
Ivija Kampermane (+371) 29604966 Sazināties
45577

Pārdod | Dzīvokļi | Koka māja

Mārupes iela, Rīga, Āgenskalns
  • 1 ist.
  • -1 st.
  • 32.10 m2
Pieteikt apskati
33 512 USD | 1 044 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (3)
Ivija Kampermane (+371) 29604966 Sazināties
45011

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Vidus iela, Rīga, Centrs
  • 3 ist.
  • 3 st.
  • 136.00 m2
Pieteikt apskati
520 840 USD | 3 830 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
24432

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Citadeles iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 4 st.
  • 161.70 m2
Pieteikt apskati
754 000 USD | 4 663 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
34384

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Sadovņikova F. iela, Rīga, Centrs
  • 3 ist.
  • 1 st.
  • 62.00 m2
Pieteikt apskati
114 840 USD | 1 852 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (11)
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
41013

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Bruņinieku iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 1 st.
  • 47.60 m2
Pieteikt apskati
143 562 USD | 3 016 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
41905

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Murjāņu iela, Rīga, Jugla
  • 2 ist.
  • 1 st.
  • 60.00 m2
Pieteikt apskati
133 168 USD | 2 219 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
16911

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Eksporta iela, Rīga, Centrs
  • 4 ist.
  • 2 st.
  • 236.00 m2
Pieteikt apskati
440 800 USD | 1 868 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
39227

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Čiekuru iela, Rīga, Mežaparks
  • 4 ist.
  • 1 st.
  • 116.34 m2
Pieteikt apskati
328 749 USD | 2 826 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!