Izīrē un pārdod ipasumus

48112

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Dāliju iela, Rīga, Bieriņi
  • 4 ist.
  • 2 st.
  • 88.00 m2
Pieteikt apskati
358 711 USD | 4 076 USD/m2
Ieva Martina Pakalna (+371) 26950605 Sazināties
47784

Izīrē / iznomā | Telpas | Veikali

Smilšu iela, Tukuma nov., Tukums
  • ist.
  • 1 st.
  • 100.00 m2
Pieteikt apskati
1 058 USD | 11 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (3)
Ilvars Turiščevs (+371) 27055895 Sazināties
40692

Pārdod | Namīpašumi | Daudzdzīvokļu nams

Latgales iela, Rīga, Centrs
  • 26 ist.
  • 6 st.
  • 2682.00 m2
Pieteikt apskati
1 152 578 USD | 430 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
40723

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Krāsotāju iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 2 st.
  • 49.00 m2
Pieteikt apskati
121 669 USD | 2 483 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (10)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
41649

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Čaka iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 5 st.
  • 41.00 m2
Pieteikt apskati
135 840 USD | 3 313 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (4)
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
45846

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Bauskas iela, Rīga, Ziepniekkalns
  • 4 ist.
  • 1 st.
  • 97.67 m2
Pieteikt apskati
260 447 USD | 2 667 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (35)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
45844

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Bauskas iela, Rīga, Ziepniekkalns
  • 3 ist.
  • 1 st.
  • 66.72 m2
Pieteikt apskati
188 058 USD | 2 819 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (35)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
45835

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Bauskas iela, Rīga, Ziepniekkalns
  • 3 ist.
  • 1 st.
  • 70.48 m2
Pieteikt apskati
193 939 USD | 2 752 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (35)
Jaunie Projekti (+371) 29544352 Sazināties
46820

Pārdod | Mājas | Gāzbetona

Mazā Sporta iela, Rīgas rajons, Carnikavas nov.
  • 5 ist.
  • 2 st.
  • 180.00 m2
Pieteikt apskati
329 308 USD | 1 829 USD/m2
Līga Upīte (+371) 26368834 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!