Kādi var būt riski mājokļa īpašniekam, mēģinot to pārdot saviem spēkiem!

Ja īpašnieks pats meklē iespējas pārdot savu nekustamo īpašumu, var rasties dažādi riski, piemēram:

 1. Nepareizi novērtēta cena: Mājokļa īpašniekam var būt grūti objektīvi novērtēt mājokļa cenu un tādēļ var pārdot to par zemu cenu, kas var radīt zaudējumus.

 2. Ilgs pārdošanas process: Nepareizi izvēlētas pārdošanas stratēģijas un izplatīšanas kanāli var radīt ilgus pārdošanas termiņus un izmaksas.

 3. Juridiskie riski: Nepareizi sagatavota dokumentācija un neskaidras prasības var radīt juridiskas problēmas un radīt papildu izmaksas īpašniekam.

 4. Finansiāli riski: Pārdodot nekustamo īpašumu var rasties papildus izmaksas, kas saistītas ar kapitāla pieauguma nodokli, juridiskiem dokumentiem un citiem maksājumiem.

 5. Nepietiekamas pārdošanas un prezentācijas prasmes: Ja īpašnieks nav pratīgs mājokļa prezentācijā un pārdošanā, var būt grūti piesaistīt pircējus, uzdot precīzus jautājumus un veiksmīgi pārdot mājokli.

 6. Negodīgi potenciālie pircēji: Nepietiekama pieredze un zināšanas par pircēju vēsturi un par iespējami negodīgu rīcību var radīt risku, ka īpašnieks var tikt apkrāpts un zaudēt īpašumu.

 7. Nepamatotas prasības: Pircējs var izmantot nepamatotas prasības, piemēram, samazinot cenu par īpašumu, izmantojot iespējamos apgrūtinājumus, lai radītu spiedienu uz īpašnieku un panāktu zemāku cenu.

 

Vairāk par riskiem vari lasīt šeit realat/biezakas-kludas-darijumos-ar-nekustamiem-ipasumiem

 

Kapēc uzticēt sava nekustamā īpašuma pārdošanu REALAT aģentam?

Uzticot sava nekustamā īpašuma pārdošanu REALAT aģentam, īpašnieki var izmantot REALAT aģentu plašo pieredzi un zināšanas par nekustamo īpašumu tirgu, kā arī izmantot tos resursus un pakalpojumus, kas tiek piedāvāti no REALAT.

 1. Nepieciešamās zināšanas: REALAT aģentiem ir liela pieredze un zināšanas par nekustamo īpašumu tirgu, kas ļauj viņiem novērtēt īpašuma cenu un atrast piemērotus pircējus.

 2. Kontakti: REALAT ir atpazīstam un uzticams nekustamo īpašumu darījumu partneris un kurš spēj nodrošināt saviem klientiem plašu kontaktu un klientu bāzi.

 3. Papildus pakalpojumi: REALAT piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tai skaitā nekustamā īpašuma tirgus analīzi, mārketinga izstrāde, foto un video satura veidošana, apraksta un cenu noteikšana, kā arī juridisko un finansiālo konsultāciju.

 4. Instrumenti un tehnoloģijas: REALAT var izmantot jaunāko tehnoloģiju un instrumentus, lai optimizētu pārdošanas procesu un palielinātu izredzes atrast pircēju īpašumam.

 5. Cieņa un atbildība: REALAT ir izveidojusi labu reputāciju un klientu uzticību, ko var izlasīt klientu atsauksmēs. Aģenti ir atbildīgi un profesionāli un vēlas nodrošināt vislabāko iespējamo pakalpojumu kvalitāti.

Sazinies ar mūsu profesionāļiem – realat.lv/lv/komanda