Kāpēc nekustamo īpašumu pārdot ar aģenta starpniecību?

Nekustamā īpašuma pārdošana tā īpašniekam nereti mēdz izvērsties nervus stindzinošā procesā, kas sevī ietver dažnedažādus atbildības slogus to skaitā precīzu esošās tirgus situācijas analīzi, virkni svarīgu dokumentu sagatavošanu, kā arī pārdomātu nekustamā īpašuma mārketinga stratēģijas izveidi. Tas viss īpašuma likumīgajam saimniekam var izrādīties krietni par daudz, tāpēc pārdošanas procesā bieži vien tiek iesaistīti nekustamā īpašuma aģenti jeb starpnieki, kas specializējas dažādos nozares segmentos, ievērojami atvieglojot uz pārdevēja pleciem uzlikto nastu. Kāda ir NĪ aģenta loma darījuma vadības procesā un  kāpēc šāds starpniecības pakalpojums vispār ir nepieciešams? Atbildes uz šiem un citiem ar nekustamā īpašuma pārdošanu saistītiem jautājumiem meklējamas turpmākajā rakstā.

Nekustamā īpašuma aģents – Pārdevēja atslēga uz vienkāršāku, ātrāku un rezultatīvāku īpašuma realizāciju

REALAT real estate darījumu aģenti pārdos Jūsu nekustamo īpašumu!

REALAT real estate darījumu aģenti pārdos Jūsu nekustamo īpašumu!

Lai sīkāk izprastu NĪ aģenta ieņemamo lomu nekustamā īpašuma pārdošanas procesa aizkulisēs, der zināt, ka šīs profesijas pārstāvju primārie uzdevumi stiepjas daudz tālāk par realizējamā īpašuma reklamēšanu dažādās pārdošanas/sludinājumu platformās. Ir būtiski saprast, ka īpašuma pārdošana sastāv no dažādu vienlīdz svarīgu darbību virknējuma, kas, kādam no soļiem iztrūkstot, var rezultēties ar neveiksmīga un pārdevējam ne īpaši izdevīga darījuma noslēgšanu.

 

Nekustamā īpašuma aģents jeb starpnieks ir nozares profesionālis, kurš palīdzēs ietaupīt gan Jūsu laiku, gan nervus, liekot lietā savas profesionālās zināšanas un praktiskās iemaņas to skaitā:

 • Spēju novērtēt esošo tirgus situāciju un sniegt uz to balstītas cenu izmaiņu prognozes;
 • Iemaņas darījumā iesaistīto risku izvērtēšanā un to cēloņu neatgriezeniskā novēršanā;
 • Prasmes ar darījumu saistītās dokumentācijas sagatavošanā/apkopošanā atbilstoši LR likumdošanai.

Vienkāršāk, ātrāk un rezultatīvāk – izmantojot NĪ aģenta pakalpojumus, Jūsu īpašuma pārdošanas process iegūs pavisam jaunus apgriezienus. Turklāt, pateicoties aģenta izpratnei par nozīmīgākajām tirgus aktualitātēm, Jūs varēsiet būt pārliecināts par to, ka saņemat vislabāko iespējamo piedāvājumu.

Starpniecība nekustamā īpašuma pārdošanas procesā – Kādi ir klienta ieguvumi?

Ja esat nolēmis pārdot sev piederošu dzīvokli vai māju, Jums jārēķinās ar dažādiem nozares izaicinājumiem, kas bieži vien pieprasa specifisku zināšanu/prasmju klāstu. Profesionāla un pieredzējuša aģenta nolīgšana ir būtisks solis, kas, nenoliedzami, ievērojami atvieglos uz īpašuma pārdevēja rokām uzlikto slogu mārketinga aktivitāšu, pārrunu veikšanu un precīzas dokumentācijas sagatavošanas veidolā.

Svarīgi saprast, ka NĪ aģenti primāri pārstāv tieši klientu personīgās intereses, nodrošinot pakalpojuma ņēmēju ar sekojošu ieguvumu klāstu:

 • Laika un resursu ietaupījums – nekustamā īpašuma pārdošana sevī ietver neskaitāmu procesu realizēšanu, sākot no pārdodamā īpašuma novērtēšanas un reklamēšanas procesiem, līdz pat īpašuma prezentācijai un nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanai; ikviens no šiem procesiem pieprasa ne tikai laiku, bet arī cilvēkresursus, kas nereti īpašuma pārdevējam vienpersoniskā izpildījumā var izrādīties krietni sarežģītāk;
 • Sirdsmiers un drošības sajūta – mēģinot īpašumu realizēt vienpersoniski, Jūs, visticamāk, saskarsieties ar dažādām nozarei specifiskām problēmsituācijām, kuru atrisināšanai lieti noderēs kvalificēta speciālista zinošais padoms; izmantojot starpnieka pakalpojumus, Jums nebūs jāuztraucas par pārdošanas procesa norisi un iespējamiem sarežģījumiem tā laikā;
 • Profesionāla, uz rezultātiem orientēta darījuma vadība – nav noslēpums, ka nekustamā īpašuma tirgus ir visnotaļ izaicinošs, tamdēļ NĪ aģenta iesaiste Jūsu īpašuma realizēšanā ir  īpaši vitāla, lai nodrošinātu Jums tīkamāko, kā arī finansiāli izdevīgāko lēmumu pieņemšanu;
 • Visaptveroša potenciālo pircēju piesaiste – pieredzējuši speciālisti īpašumu realizācijai nereti izmanto arī personīgās klientu datu bāzes sniegtās priekšrocības, kas nozīmē, ka Jūsu īpašums var tikt pārdots salīdzinoši īsā laika posmā, pat nenonākot atklātos tirgus apstākļos.

 

Starpnieka piesaiste kā ceļvedis uz izdevīgāku, raitāku un patīkamāku pārdošanas pieredzi

‘’REALAT’’ atgādina, ka nekustamā īpašuma pārdošana, neatkarīgi no tā veida un platības, bez šaubām, ir ļoti atbildīgs process, kas pieprasa ne tikai apzinātu vēlmi realizēt Jūsu maciņam izdevīgāko darījumu, bet arīdzan profesionāla līmeņa zināšanas jautājumos, kas skar attiecīgo nozari. NĪ aģenta starpniecības pakalpojumu izmantošana, nenoliedzami, paātrinās  konkrētā pārdošanas procesa norisi, nodrošinās patīkamu pārdošanas pieredzi, kā arī sekmēs procesa rezultivitāti, pateicoties aģenta pieredzei, augstajam kompetences līmenim, kā arī spējai orientēties esošajos tirgus apstākļos.

 

VAI VĒLIES PĀRDOT SAVU ĪPAŠUMU?

Zvani jau tulīt +371 2230 4489 vai aizpildi formu un iesūti mums!

  Apraksts

  Vārds, Uzvārds *

  E-pasts *

  Tālr. *

  Izvēlies savu Aģentu