11 mantras nekustamā īpašuma aģenta motivācijai

Ir daudz iemeslu, kāpēc cilvēki vēlas kļūt par nekustamā īpašuma aģentiem. Daži vēlas nopelnīt naudu, citi vēlas palīdzēt citiem atrast labāko mājokli, bet citi vienkārši izbauda šo procesu. Šeit ir vienpadsmit motivācijas mantras, kas palīdzēs jums koncentrēties uz saviem mērķiem un turpināt ceļu uz panākumiem nekustamo īpašumu jomā.

Panākumi ir atkarīgi no spēcīgas biznesa stratēģijas un spēcīgas vēlmes gūt panākumus. Ja jums trūkst viena vai otra, jūs varat cīnīties, taču dažreiz smaga diena, nedēļa vai pat mēnesis var jūs nomākt un ietekmēt jūsu pozitīvo domāšanu.

Kad jūtaties saguris vai izdedzis, ir pienācis laiks izvērtēt savas prioritātes un padomāt par visām lietām, par kurām jums ir jābūt pateicīgam. Koncentrēts verbāls apstiprinājums, kas pateikts skaļi (pazīstams arī kā mantra), var palīdzēt jums pārvērtēt jūsu situāciju un var arī dramatiski pozitīvi ietekmēt jūsu nekustamā īpašuma motivāciju. Izmantojiet šīs veiksmes mantras, lai ātri uzzinātu, kas notiek, un atgrieztos uz pareizā ceļa.

11 mantras panākumiem nekustamā īpašuma nozarē:

1. “Pirmie 6 mēneši ir periods, kurā lielāka daļa jaunie aģenti padodas, bet ne es!”

Kad esat pašnodarbināts, jums ir liela brīvība un elastība, un abi ir lieliskas priekšrocības. Tomēr tie prasa arī atbildību un disciplīnu, tādēļ, ja jums ir grūti iegūt un noturēt motivāciju vai pabeigt projektus, izmantojiet šo mantru, lai palīdzētu pārvarēt attaisnojumus un vilcināšanos.

2. “Atceries – vakar jūs teicāt rīt, un rīt tagad ir šodien”

Attaisnojumi var ļoti kaitēt jūsu panākumiem. Atcerieties, ka šodien ir jūsu diena, lai paveiktu visas lietas, tāpēc neļaujiet attaisnojumiem iestāties jūsu ceļā.

3. “Centies panākt progresu, nevis perfekcionismu”

Ja jums ir tendence uzspiest sevi pārāk smagi strādāt, pārāk daudz strādāt vai uzskatīt sevi par perfekcionistu, jums, iespējams, vajadzēs sev atgādināt, ka dažreiz pietiekami labs ir pietiekami labs. Kamēr jūs darāt lietas un progresējat, jūs esat uz pareizā ceļa. Izmantojiet šo mantru, lai vilciens kustētos.

4. “Jūs nesasniedzat panākumus, jūs smagi strādājat, lai tos sasniegtu”

Īpašuma piesaiste un darījuma vadīšana ir grūts uzdevums, un dažreiz tas var būt nogurdinoši. Ja jums ir grūta diena, atcerieties, ka katras darbības vienīgais mērķis ir dot labumu citiem un radīt dzīvi, ar kuru esat apmierināts.

5. “Ir laba diena, kad paši tādu radāt”

Dzīve nekad nepārstās dot jums jaunus izaicinājumus, taču tas nenozīmē, ka jums ir jāpadodas. Tā vietā sāciet savu dienu ar pozitīvu attieksmi un atcerieties, ka beigās viss izdosies.

6. “Neļaujiet sevi novērtēt pārāk zemu – jūs esat spējīgs uz daudz ko”

Kad lietas nenotiek, kā plānots, mēs mēdzam sevi apgrūtināt. Bet, kad mēs sasniedzam pagrieziena punktus vai gūstam panākumus, mums vajadzētu sevi novērtēt.

7. “Man pietiks drosme sekot savai sirdij un intuīcijai.”

Ja jūs cenšaties atrast savu neatkarību, jūs viegli aizrauj Citi vai jums ir grūtības pieņemt lēmumus, šī mantra var būt tieši tas, kas jums nepieciešams, lai paaugstinātu sevi nākamajā līmenī.

8. “Neatsakieties no tā, ko vēlaties visvairāk par to, ko vēlaties tieši tagad.”

Šī mantra ir lieliska, ja jūs strādājat pie ilgtermiņa, liela attēla mērķa, kura sasniegšanai nepieciešama liela disciplīna un plānošana. Neatkarīgi no tā, vai šogad esat koncentrējies uz noteiktu pārdošanas apjomu radīšanu, vai arī jūs mēģināt iegūt labāku formu, izmantojiet šo mantru, lai padarītu jūsu lēmumus vieglākus.

9. “Katrs sasniegums vienmēr sākas ar lēmumu izmēģināt.”

Ikreiz, kad vēlaties izmēģināt kaut ko jaunu, pieņemiet lēmumu to darīt. Tomēr ņemiet vērā, ka ne katra izvēle noved pie panākumiem, tāpēc nezaudējiet drosmi, ja nesasniedzat savu mērķi uzreiz. Atcerieties, ka katrs sasniegums sākas ar lēmumu.

10. “Roc dziļi un pārvari savas bailes.”

Kad notiek kaut kas nesaprotams, nepadodies. Izmanto savas stiprās puses, lai pārvarētu izaicinājumus. Iedziļinies un atrodi nepieciešamo drosmi, lai stātos pretī savām bailēm.

11. “Ja jūsu sapņi jūs nebiedē, tie nav pietiekami lieli.”

Šī mantra ir viena no mūsu favorītiem. Nesamierinieties ar ērtu – ērti ir viegli. Tā vietā piespiediet sevi un Jūs paveiksiet lielas lietas. Izmantojiet šo mantru, lai vadītu savu panākumu izsalkumu.