Par 53 miljoniem eiro iegādājas biroju kompleksu Place Eleven

Nekustamo īpašumu pārvaldnieks “East Capital Real Estate” par 53 miljoniem eiro no “Hanner Group” iegādājies biroju kompleksu “Place Eleven”, informēja “East Capital Real Estate” pārstāvji.

realat pardod telpas

Kompānijā norāda, ka ēkas “Place Eleven” iegāde ir būtisks pagrieziena punkts “East Capital Real Estate” stratēģijā, jo tas ir 16 000 kvadrātmetrus plašs biroju komplekss, kas atrodas strauji augošā Rīgas centra apkaimē. Ēka ir diezgan blīvi apdzīvota, un tā ir viena no Rīgas energoefektīvākajām ēkām ar BREEAM izcilības sertifikātu.

Biroju ēka “Place Eleven”, kas atrodas Skanstes biznesa centra rajonā, Sporta ielā 11, ekspluatācijā tika nodota 2017.gada nogalē. Ēkas attīstītāja “Hanner Group” kopējie ieguldījumi būvniecībā pārsniedza 20 miljonus eiro.

“Place Eleven” ēku kopumā veido 14 stāvi ar biroja telpām, ēkā ir apzaļumota jumta terase, kā arī daudzstāvu autostāvvieta 400 automašīnām un 80 velosipēdiem. Kopējā biroju centra platība ir 24 000 kvadrātmetru, bet kopējā biroju platība – 16 000 kvadrātmetru.

“East Capital Real Estate” izpilddirektors Madis Raidma min, ka “Place Eleven” iegāde ir būtisks “East Capital Real Estate” ieguldījums pievilcīgos un vides ziņā efektīvos aktīvos. Ņemot vērā objekta ģeogrāfiski izdevīgo atrašanās vietu, augstos energoefektivitātes rādītājus un ēkas nomniekus, kompānija ir pārliecināta, ka ir piemērots laiks, lai ieguldītu šādā īpašumā, ņemot vērā citādi izaicinājumu pilno tirgus vidi.

“Place Eleven” ir sestais “East Capital Real Estate” IV fonda ieguldījums. Ar šo jauno ieguldījumu fonds ir investējis 50% no plānotajiem līdzekļiem. Fonds nākamajā gadā plāno ieguldīt vēl 175-200 miljonus eiro.

Darījuma konsultants ir “Colliers”.

“East Capital Real Estate” ir nekustamo īpašumu pārvaldnieks, kas galvenokārt investē komerciālos objektos biroju, loģistikas un mazumtirdzniecības segmentā Baltijā un Centrāleiropā. “East Capital Real Estate” pārvalda četrus fondus un vienu investīciju mandātu, kura kopējā īpašuma vērtība ir 400 miljoni eiro, kas sadalīts 20 īpašumos ar iznomājamo platību 330 000 kvadrātmetru.

“East Capital Real Estate” ietilpst “East Capital Group” jeb neatkarīgā aktīvu pārvaldītāju grupā no Zviedrijas, kas tirgū darbojas kopš 1997.gada.