Projekts Stabu ielā 100: pērkot dzīvokli, virtuves iekārta dāvanā!

Pērnā gada novembrī Stabu ielā 100 ekspluatācijā tika nodota jaunbūve – septiņu stāvu dzīvojamais nams ar 33 dzīvokļiem. Šis projekts Rīgas centra mājokļu tirgus piedāvājumā šobrīd ir viena no labākajām un pievilcīgākajām iespējām tiem, kuri priekšroku dod nevis renovēto māju dzīvokļu fondam, bet jaunajām mājām, kuras būdamas visai ierobežotā piedāvājumā, iemieso sevī svarīgākos mūsdienīgas dzīvesvietas kritērijus.

Klientu dienas, Jaunie projekti, luminor, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Swedbank, Redaktora izvēle, Stabu 100

 

Ņemot vērā, ka būvniecības izmaksas joprojām turpina augt, jāsecina, ka šādas kvalitātes mājokļu projektu pie esošajām izmaksām uzbūvēt vairs nebūtu iespējams. Savukārt pieprasījuma kritums pēc kvalitatīviem mājokļiem Rīgas centrā nav sagaidāms, tāpēc “Stabu 100” mājokļi ar savu “kvalitāte – cena” attiecību var kalpot kā gudra investīcija nākotnē. 

Dzīvojamais nams Stabu ielā būvēts ar filozofiju “kvalitāte un vēl mazliet vairāk”. Jauno dzīvokļu māju raksturo ne tikai centra kā pieprasītas lokācijas priekšrocības, bet arī A+ energoefektivitāte un premium klases apdare, kurā izmantoti dabīgi materiāli – akmens masas flīzes, parkets, durvis ar dabīga ozola apdari un citi ilgtspējīgi risinājumi.

 

A+ energoefektivitāte sniedz augstu skaņas un siltuma izolāciju, svaigu gaisu, ko nodrošina rekuperācija jeb mūsdienīgas ventilācijas sistēmas, kā arī ne mazāk būtiski – samazinātus rēķinus ikdienā. Katrā dzīvoklī ir individuālā siltuma, ūdens un elektrības uzskaites sistēma. Nav noslēpums, ka arī bankas un ALTUM programma, lemjot par finansējuma piešķiršanu klientiem, priekšroku dod mājokļiem ar augstu energoefektivitāti un mūsdienīgiem risinājumiem.

Ēkai ir septiņi stāvi, 33 dzīvokļi un divas komerctelpas pirmajā stāvā. Pārdošanai tiek piedāvāti mājīgi 1 – 4 istabu dzīvokļi ar gaišu interjeru, pārdomātu plānojumu, 2,8 m augstiem griestiem dzīvojamās zonās, vitrīnu logiem un plašām lodžijām ar skatu uz pagalmu. Sākot ar 4 stāvu, no ēkas dienvidu puses paveras lieliski skati uz Vecrīgu, bet no otras redzami Rīgas vēsturiskā centra romantiskie jumti.Klientu dienas, Jaunie projekti, luminor, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Swedbank, Redaktora izvēle, Stabu 100
Dzīvokļos ir krāsotas sienas un ieklāti grīdas segumi, vannas istabās un virtuvēs uzstādīta papildu ventilācija un apsildāmās grīdas. Virtuvēs, gaiteņos un vannas istabās iebūvēti gaismekļi, ozola parketa grīdas “BOEN”, akmens un keramikas flīzes ar mozaīku (AGENDA, PANESA), itāļu santehnika – “VISPOL” un “CERAMICA GSB”. Lodžiju iekšējā apdarē ir izmantota dabīgā lapegle un akmens flīzes. 

Ir sakārtota arī projekta teritorija un slēgtais pagalms – ierīkots moderns bērnu rotaļu laukums un divriteņu novietne, uzstādītas videonovērošanas sistēmas ar dienakts perimetrālo apsardzes sistēmu, namrunis un ieeja organizēta ar koda sistēmu. Nokļūšanu līdz mājokļiem nodrošina beztrokšņa un ātrgaitas lifts “KONE”. Par atsevišķu samaksu pieejama autostāvvieta slēgtā ēkas pagalmā. 

Kā jau Rīgas centrā, apkārt nodrošināta teicama un attīstīta infrastruktūra – sabiedriskais transports, skolas, bērnudārzi, restorāni, ziedu veikali, skaistumkopšanas saloni, ka arī pārtikas veikali un turpat vien desmit minūšu attālumā sasniedzamais Ziedoņdārzs.


*Īpašais Klientu dienu piedāvājums projektā “Stabu 100”: pērkot dzīvokli, virtuves iekārta dāvanā!