«Trasta komercbanka» izsolīs prasījuma tiesības pret uzņēmumu «Antonijas nams 23»

Likvidējamā AS «Trasta komercbanka» pārdod pirmajā labprātīgā izsolē ar augšupejošu soli prasījuma tiesības pret uzņēmumu SIA «Antonijas nams 23».

638609_640x420Tirgus un izsoles sākuma cena ir 1,389 miljoni eiro. Izsoles cena netiek aplikta ar pievienotās vērtības nodokli, teikts paziņojumā par izsoli.

Izsole notiks 14.decembrī Rīgā, Miesnieku ielā 9. Pretendentiem ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms izsoles norises dienas jāieskaita pirkuma nodrošinājums 10% apmērā no izsoles sākuma cenas un dalības maksa 100 eiro.

Kā liecina «Firmas.lv» datubāze, uzņēmuma «Antonijas nams 23» vienīgais īpašnieks ir Maltā reģistrēts uzņēmums «Septentrio Holdings Ltd». 2015.gadā uzņēmuma «Antonijas nams 23» apgrozījums bija 302 697 eiro, peļņa – 176 321 eiro. Uzņēmums nodarbojas ar namu apsaimniekošanu, sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšanu un pārvaldīšanu.

Kā ziņots, Eiropas Centrālā banka pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas ierosinājuma marta sākumā anulēja «Trasta komercbankas» licenci, bet marta vidū Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atzina «Trasta komercbanku» par likvidējamu un par bankas likvidatoru iecēla zvērinātu advokātu Ilmāru Krūmu.

Kopš bankas atzīšanas par likvidējamu līdz oktobra beigām «Trasta komercbankas» likvidators atguvis kopumā 95,4 miljonus eiro.

financenet.tvnet