“Urban Stock” – izcila vieta multinozaru biznesam Skanstē

Jauna tendence Baltijā ir stock office – telpas, kas apvieno trīs dažādas funkcijas – biroju, noliktavu un showroom jeb preču ekspozīcijas zāli. Sekojot ekonomikas attīstības dinamikai, Rīgas modernākajā biznesa rajonā Skanstē, Duntes ielā tādas piedāvā “Urban Stock”.

“Urban Stock” ir daudzfunkcionālas telpas uzņēmējiem, kurās apvienoti biroja, klientu apkalpošanas centru, ekspozīcijas zāļu un noliktavu telpu risinājumi. Apvienojot visas biznesa vienības zem viena jumta, var būtiski uzlabot uzņēmumu ikdienas darbību.

Mainoties tirdzniecības un iepirkšanās paradumiem, daudzi uzņēmumi vairs neredz standarta veikala telpas tirdzniecības centrā kā optimālu risinājumu savai darbībai. Tāpēc jauniem uzņēmumiem ir nepieciešamas telpas veikalam vai izstādes/ekspozīcijas zālei, noliktavai un birojam vienuviet.

Prestiža lokācija

Lielākā daļa stock office telpu parasti atrodas ārpus pilsētas centra, bet “Urban Stock” būtiska priekšrocība ir atrašanās vieta – teju pats Rīgas centrs, netālu no Vecrīgas, bet vienlaikus bez pilsētas centram raksturīgajām problēmām tuvu piebraukt un novietot auto. Vecrīga, galvenie satiksmes mezgli un valsts galvenie autoceļi sasniedzami 15-30 minūšu laikā. “Urban Stock” telpām var ērti piekļūt kā lielās piegādes automašīnas, tā privātais transports.

Piebraukt pie veikala vai biroja durvīm pilsētas centrā – kāpēc ne? Vairāk kā 2 ha lielajā teritorijā būs ērta auto novietošana gan nomniekiem, gan klientiem. Apkārtnē ir arī laba sabiedriskā transporta infrastruktūra. Plānots uzstādīt trīs elektroauto uzlādes stacijas, kuru skaits liela pieprasījuma gadījumā tiks palielināts.

Atrašanās vieta Skanstes apkaimē apliecina klientu uzņēmumu prestižu. Šajā biznesa rajonā jau atrodas moderni biznesa centri, un tas turpina attīstīties, radot jaunus dzīvojamos rajonus, tirdzniecības vietas un pakalpojumu centrus. Tāpēc uzņēmumiem tā ir lieliska iespēja sasniegt potenciālos klientus, kuri darba dienās atrodas gan Skanstē, gan pilsētas centrā.

Draudzīga vide

Tā kā uzņēmums cenšas būt integrēts apkārtējā vidē, “Urban Stock” plāno iekļaut arī ģimenes restorānu teritorijā, kurā rekonstrukcija jau ir uzsākta. Šis pusdienu restorāns tiks iekārtots pirmskara laikā celtajā ķieģeļu ēkā un piedāvās ieguvumu ne tikai nomniekiem, bet arī apkārtnes iedzīvotājiem un garāmgājējiem.

Attīstības plānos ietilpst arī nelieli tirdzniecības kioski teritorijā, tuvāk pašai Duntes ielai. Tādējādi šī projekta daudzfunkcionālā attīstība veicina līdz šim nedaudz degradētās apkārtnes revitalizāciju, padarot to pievilcīgāku arī apkārtnes iedzīvotājiem un garāmgājējiem.

 

 

Elastīgs piedāvājums

Dažādu biznesa vīziju un plānu īstenošanai “Urban Stock” kompleksā kopējā iznomājamā platība ir vairāk nekā 9100 m2. Kopumā šeit paredzētas vietas apmēram 26 nomniekiem. Viena nomas platība variē robežās no 270 m2 līdz 890 m2. Katram klientam ir pieejamas telpas divos stāvos. Pirmajā stāvā var ieplānot ekspozīcijas zāli, veikalu, biroju, noliktavu telpu vai nelielu ražotni. Otrajā stāvā varēs izveidot biroju, ka arī ilgtermiņa ekspozīciju vai vieglu kravu noliktavu. Katrai nomas telpai ir plaši paceļamie vārti preču piegādei un izsniegšanai.

“Urban Stock” telpas īpaši novērtēs, piemēram, interjera priekšmetu saloni, IT uzņēmumi, sporta preču, interneta veikali un tehnoloģiju uzņēmumi. Šīs telpas piemērotas arī coworking birojiem, arhitektu birojiem, nelieliem velo, auto vai moto saloniem.

Pirmie nomnieki – saunu tirdzniecības uzņēmums un LED risinājumu kompānija – jau noslēguši nomas līgumus un iekārto savas telpas. Pašlaik norit sarunas ar vēl aptuveni 10 nomniekiem, kuri vēlas nomāt telpas “Urban Stock”, to vidū arī kāds liels un atpazīstams Latvijas uzņēmums, kas izskata iespēju nomāt noliktavas un biroju telpas aptuveni 2000 m2 platībā.

Stock office ir strauji augoša un perspektīva joma nekustamo īpašumu nozarē. Domājot par darba efektivitāti, uzņēmumi aizvien vairāk novērtē iespēju vienuviet izvietot gan biroja telpas, gan veikalu un noliktavu, tā ietaupot laiku un resursus preču piegādē, izvietošanā, loģistikā, darbinieku satiksmes ērtībā.

“Urban Stock nomas aktivitātes ekskluzīvi pārstāv “Nord Prime”, kas fokusējas uz nekustamo īpašumu investīciju projektiem, palīdzot investoriem atrast piemērotāko ieguldījumu objektus, kā arī objektu īpašniekiem pārdot viņu īpašumā esošus objektus.

db.lv