Klientu diena jaunajā projektā “APUZES IELA 13”

«REALAT real estate» īpašumu aģentūra aicina Jūs 27.oktobrī no plkst. 12.00 – 19.00 uz Atvērto durvju dienu jaunajā projektā «APUZES IELA 13» (Šampēteris, Rīga).

Tikai šajā dienā un tikai pie SIA “REALAT” būs iespēja iepazīties ar projektu klātienē un izvēlēties sev tīkamāko dzīvokļa variantu no atlikušajiem divu, trīs un četru istabu dzīvokļiem ar gala vai ar melno apdari, ar atlaidēm un speciāliem piedāvājumiem, kā arī saņemt finansējumu līdz pat 95% no A/S Luminor banka ar izdevīgiem nosacījumiem un bez kredīta komisijas maksas. Kā arī būs UNIKĀLA iespēja iepazīties un revervēt esošo projektu – Apuzes ielā 13

__

Par projektu:

Dzīvojamais projekts “Apuzes 13″ atrodas Rīgā, Šampētera rajonā, Apuzes ielā 13, klusā privātmāju rajonā, netālu no svarīgākajiem galamērķiem: Rīgas un Jūrmalas centri ir 15 minūšu brauciena attālumā, lidosta – 5 minūšu. Bērnudārzi, skolas, tirdzniecības centri un sabiedriskā transporta pieturas atrodas 5-10 minūšu gājiena attālumā, kas padara šo vietu ļoti pievilcīgu dzīvošanai. Mūsdienīgā pieejā būvniecībā ir raksturīga cilvēka atgriešanās pie dabas. Šodien katrs gribētu dzīvot ekoloģiski tīrās un drošās telpās, un mūsu prasības šajā ziņā tikai aug. Mājas, kuras ir būvētas, balstoties uz celtniecības sistēmas „Velox” ekonormatīviem, garantē jums jūsu cienīgu dzīvi – mierīgu, komfortablu un veselīgu.”Velox” ražošanā tiek izmantotas tikai dabiskas izejvielas, un neveidojas toksiski atkritumi, tai pašā laikā, visi celtniecības atkritumi tiek otrreizēji pārstrādāti.Mēs būvējam izturīgas un siltas mājas. Lieliski siltumizolācijas raksturlielumi labi sadzīvo ar mājas augstām siltuma akumulēšanas īpašībām. Tas nozīmē, ka ziemā jums būs silti, bet  vasarā patīkami svaigi – telpās neuzkrāsies karstums.Svarīgi ir tas, ka “Velox” siltumizolācija neļauj veidot tā saucamo aukstuma tiltu, un pateicoties tam tiek samazināts enerģijas patēriņš, un līdz ar to – rēķini par apkuri.Pievienojiet tam vēl augstu skaņas izolāciju un ugunsdrošību.

18 dzīvokļi (2 un 3-istabu dzīvokļi) izvietoti 3 stāvu ekā. Dzīvokļu platība ir no 54 līdz 95 kvadrātmetriem, griestu augstums – 2.95 m. Visos dzīvokļos ir autonomā apkure, neatkarīga no pilsētas dienestiem. Dzīvokļi tiek pārdoti vai nu ar melno apdari, vai ar pilnu iekšējo apdari un santehniku. Ir iespējams izvēlēties apdares materiālus no projekta realizētāja piedāvātiem variantiem. Dzīvokļi ir plaši un gaiši, ar lieliem logiem. Slēgtā kāpņu telpa jūsu drošībai ir aprīkota ar audio domofonu.

Plašāku informāciju par projektu skatīt šeit

 

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss

Pieteikumu uz atvērto durvju dienu lūgums pieteikt savlaicīgi:

Kontaktpersona: Māris Rudzītis |  maris@realat.lv | +371 20 031 574 |

  Vārds, Uzvārds *

  E-pasts *

  Tālr. *

  Apskates datums *

  Apskates laiks *

  Komentārs

   
   

   

  Atlaides un bonusi ir spēkā pasākuma dienā, vai līdz 23.aprīlim ieskaitot!

  Atvērto durvju dienas laikā kopā ar SIA “REALAT” pieredzējušajiem pārdošanas ekspertiem Jums būs iespēja iepazīties ar projektu un gūt informāciju par to.

  Dzīvokļa iegādei iespējams saņemt bankas finansējumu ar izdevīgiem nosacījumiem, bet izmantojot valsts atbalsta “ALTUM” programmu, finansējumu arī pirmās iemaksas segšanai.

   

   

  Kā nokļūt:

   

  Galerija:

   

   

  Faili:

  Rokasnaudas līguma projekts – APUZES-13

  Pirkuma līguma projekts – APUZES-13

  Autostāvvietas plāns – APUZES-13

  Stāvu plāns – APUZES-13

   

   

  realat-1000x500