Klientu diena jaunā projektā „PROMENĀDE”

SIA «REALAT» īpašumu aģentūra un A/S «Luminor» aicina Jūs 21.aprīlī no plkst. 12.00 – 20.00 uz Atvērto durvju dienu jaunajā projektā «PROMENĀDE» (Mūkusalas iela 29, Rīga).

 

Tikai šajā dienā un tikai pie SIA “REALAT” būs iespēja iepazīties ar projektu klātienē un izvēlēties sev tīkamāko dzīvokļa variantu ar lieliskām atlaidēm un speciāliem piedāvājumiem, kā arī saņemt finansējumu līdz pat 95% no A/S Luminor banka ar izdevīgiem nosacījumiem un bez kredīta komisijas maksas. Kā arī būs UNIKĀLA iespēja iepazīties un revervēt jau būvniecības nobeiguma stadijā esošo projektu – Mūkusalas ielā 25

__

Par projektu:

Vienreizējais projekts atrodas Mūkusalas ielas krasta promenādes posmā no Akmens tilta līdz Salu tiltam. Teritorija ir valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa Rīgas pilsētas vēsturiskā centra aizsardzības zonas daļa, kā arī atrodas UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma vietas Rīgas vēsturiskā centra aizsardzības zonā. “Promenādes” pirmās kārtas projektā ietilpst 41 unikāli vienstāvu, divstāvu un trīsstāvu dzīvokļi. No tiem paveras lielisks skats uz Daugavu, vecpilsētu un Lucavsalu. Projekta pievienotā vērtība ir tā stratēģiski izdevīgā atrašanās vieta – prom no pilsētas trauksmainās vides, tomēr tik tuvu, lai pilnībā apmierinātu ikvienu ikdienas patērētāja vajadzību. Rokas stiepiena attālumā ir tirdzniecības centri, sporta zāles, kino, plaša zaļā atpūtas zona ar velo celiņiem, skatu laukumiem un laivu piestātni. Ērta sabiedriskā transporta kustība, Lucavsala ar aktīvās atpūtas piedāvājumiem, kā arī lieliskas vietas gardēžiem – restorāns “Pasēdēt” un steika restorāns “Sous Vide” .

Vislielāko vērtību gūst un arī vispieprasītākie ir kvartāli, kuri atrodas ūdensmalās, to attīstības potenciāls ir teju neizsmeļams. Tur atdzimst vēsturiskas fabrikas un noliktavas, kas pārtop par loftu apartamentiem, – Hamburgā, Amsterdamā, Ņujorkā, arī Rīgā. Latvijas galvaspilsētā dzīvojamo apartamentu klāstu ir papildinājis neparasts un aizraujošs projekts Promenāde, kas īstenots Daugavas kreisajā krastā paralēli Mūkusalas ielai un topošajai pastaigu promenādei gar Daugavu. Divi industrālie korpusi, kuru apkārtnē ir daudz modernu biroju, tiek pārbūvēti par ēkām ar loftiem, kuriem piemīt visas izteikti kvalitatīvas dzīves vides iezīmes.

Plašāku informāciju par projektu skatīt šeit

 

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss

 

Pieteikumu uz atvērto durvju dienu lūgums pieteikt savlaicīgi:

Kontaktpersona: Māris Rudzītis |  maris@realat.lv | +371 20 031 574 |

  Vārds, Uzvārds *

  E-pasts *

  Tālr. *

  Apskates datums *

  Apskates laiks *

  Komentārs

   

  Pircēja ieguvumi:  

  Atvērto durvju dienā būs iespēja iegādāties dzīvokļus ar augstas kvalitātes pilnu apdari Laufen santehnika, CASA di Vanna akmens masas vanna, masīvkoka parkets, Grohe maisītāji,  mūsdienīgi aprīkotu virtuvi + iespēja saņemt vērienīgas atlaides uz šo pasākuma dienu noslēdzot rezervācijas līgumu un veicot iemaksu.

  Atlaides un bonusi ir spēkā pasākuma dienā, vai līdz 23.aprīlim ieskaitot!

   

  Atvērto durvju dienas laikā kopā ar SIA “REALAT” pieredzējušajiem pārdošanas ekspertiem Jums būs iespēja iepazīties ar projektu un gūt informāciju par to.

  Rezervācijas iemaksas apmērs ir 10% no pirkuma summas. Dzīvokļa iegādei iespējams saņemt Luminor Bank AS finansējumu ar izdevīgiem nosacījumiem, bet izmantojot valsts atbalsta “ALTUM” programmu, finansējumu arī pirmās iemaksas segšanai.

   

  Īrē ar izpirkumu:

  Klientiem tiek piedāvāta lieliska iespēja vēlamajā apartamentā dzīvot nekavējoties, t.i., negaidot termiņu, kamēr esam izdarījuši visas rezervācijas līguma preambulā minētās darbības, piedāvājam apartamentu nomāt un gada laikā izpirkt (samaksātā nomas maksa tiek ieskaitīta pirkuma cenā).

   

  Kā nokļūt:

   

  realat

   

   

  Nākotne:

  Promenādi Mūkusalas ielā no Salu tilta līdz Akmens tiltam sagaida pilnvērtīga rekonstrukcija. Šobrīd tiek izstrādāts projekts. Projekta ietvaros paredzēta Zaļā atpūtas zona ar soliņiem, veloceliņu, skatu laukumiem un pieeju ūdenim. Paredzēta piestātne laivām un tūrisma kuģīšiem, vieta kafejnīcām un restorāniem ar peldošajām platformām.

   

   

   

  Galerija:

   

   

  Faili:

  Rezervācijas līguma projekts – PROMENĀDE

  Dzīvojamo telpu nomas līguma projekts – PROMENĀDE

  Autostāvvietas plāns – PROMENĀDE

  Mantu glabātava – PROMENĀDE

  Stāvu plāns – PROMENĀDE

  Projekta flajeris PROMENADE

  A3-jauno-projektu-ķēriens