Klientu diena jaunā projektā „BALTOZOLI”

SIA «REALAT» īpašumu aģentūra un A/S «Swedbank» aicina Jūs 21.aprīlī no plkst. 12.00 – 20.00 uz Atvērto durvju dienu jaunajā projektā «BALTOZOLI» (Iecavas iela 1, Rīga).

Tikai šajā dienā un tikai pie SIA “REALAT” būs iespēja iepazīties ar projektu klātienē un izvēlēties sev piemērotāko dzīvokļa variantu ar dāvanā iebūvēto virtuvi, kā arī saņemt konsultāciju finansējumam no A/S “Swedbank” ar izdevīgiem nosacījumiem*: Komisija par kredīta izsniegšanu un dzīvokļa vērtējums – bez maksas, standarta darījuma konta atvēršana  tikai 50 EUR. *Swedbank piedāvājums spēkā pie nosacījuma, ja klients noformē Swedbank mājokļa apdrošināšanu.

__

Par projektu:

Jaunais projekts BALTOZOLI pašā Dzirciema sirdī, 5 minūšu gājiena attālumā no Botāniskā dārza, kas, ļauj baudīt mieru un dabas harmoniju līdztekus ērtībām. Pārdaugavas klusumā un dižozolu ielokā, rokas stiepiena attālumā no Rīgas centra BALTOZOLU apkārtnes infrastruktūra piedāvā visu nepieciešamo ikvienas ģimenes vajadzībām – turpat atrodas bērnudārzs, skola un botāniskais dārzs, lielveikali, sporta un izklaides centri, kā arī sabiedriskais transports, nodrošinot ērtu un ātru nokļūšanu uz jebkuru vietu Rīgā.

BALTOZOLU dzīvokļi ir moderni, atbilstoši pēdējām arhitektūras tendencēm un energo efektivitātes standartiem. Katrā dzīvoklī izbūvēti lieli, augstas kvalitātātes logi, padarot dzīves telpu gaišu, kā ari celtniecībā un apdarē ir izmantoti augstas klases kvalitatīvi materiāli un pazīstami firmu zīmoli. Pateicoties rūpīgi pārdomātajam plānojumam, dzīvokļi radīs plašuma un mājīguma sajūtu ikvienai ģimenei, vienlaikus racionāli izmantojot visu dzīvojamo platību. Jumta terase, pazemes autostāvieta un bērnu laukums mums ir pašsaprotama lieta visiem mājas iedzīvotājiem.

Projektā ir 32 dzīvokļi, no kuriem vēl pieejami ir 26 (vienistabu/divistabu /trīsistabu un četristabu  dzīvokļi).

Plašāku informāciju par projektu skatīt šeit

 

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss

__

Pieteikumu uz atvērto durvju dienu lūgums savlaicīgi pieteikt

E:    laima@realat.lv

M: +371 20 003 383

  Vārds, Uzvārds *

  E-pasts *

  Tālr. *

  Apskates datums *

  Apskates laiks *

  Komentārs

  __

  Pircēja ieguvumi:

  Atvērto durvju dienā būs iespēja iegādāties dzīvokļus ar pilnu apdari + dāvanā saņemt mūsdienīgi aprīkotu virtuvi, savukārt pircējiem, kuri vēlas īstenot paši savas interjera idejas, ir pieejami arī pāris dzīvokļi bez apdares.   

  Atlaides un bonusi ir spēkā pasākuma dienā, vai līdz 23.aprīlim ieskaitot!

   

   

   

  Kā nokļūt:

  Screenshot at Apr 11 16-10-42

   

  Faili:

  Rezervacijas vienosnas projekts – BALTOZOLI

  Pirkuma līguma projekts – BALTOZOLI

  Pielikums Nr.1 LAT Kom.pakalp.aprekin – BALTOZOLI

  Pielikums Nr.2, ligums LV.RUS – BALTOZOLI

  Pielikums Nr.3 LAT_RUS

  Ieksejas kartibas noteikumi – BALTOZOLI

  Vienošanās par kopīpašuma lietošanu – BALTOZOLI

  Apsaimniekosanas ligums – BALTOZOLI

  Pazemes autostavvietas plāns – BALTOZOLI

  A3-jauno-projektu-ķēriens